trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Santhosh
4
followers
Cuddalore
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
89
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,054 votes
9
— Superb
92%
Breaking Bad
97,188 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,744 votes
6
— Fair
85%
Stranger Things
52,869 votes
7
— Good
89%
Sherlock
47,112 votes
8
— Great
85%
Friends
41,320 votes
8
— Great
84%
Dexter
38,992 votes
8
— Great
85%
House
29,923 votes
7
— Good
75%
Arrow
31,940 votes
5
— Meh
88%
Rick and Morty
29,374 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,756 votes
8
— Great
86%
The Office
27,315 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,011 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,643 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,808 votes
7
— Good
82%
Modern Family
25,277 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,228 votes
7
— Good
84%
The Boys
23,993 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,952 votes
7
— Good
76%
The Flash
24,104 votes
5
— Meh
84%
Marvel's Daredevil
22,629 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,090 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,651 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,646 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,444 votes
4
— Poor
84%
The Queen's Gambit
18,022 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,417 votes
8
— Great
86%
Dark
17,015 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Money Heist
17,216 votes
5
— Meh
92%
The Wire
15,484 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Death Note
15,734 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,066 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,869 votes
7
— Good
87%
Attack on Titan
14,234 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Jessica Jones
14,848 votes
5
— Meh
82%
The Good Place
13,711 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
13,360 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,630 votes
7
— Good
70%
13 Reasons Why
14,072 votes
5
— Meh
83%
The Haunting of Hill House
10,667 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,799 votes
6
— Fair
77%
The End of the F***ing World
10,992 votes
7
— Good
82%
House of the Dragon
9,781 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,741 votes
7
— Good
82%
The Legend of Korra
9,363 votes
7
— Good
86%
Fleabag
8,722 votes
8
— Great
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,336 votes
9
— Superb
84%
Invincible
8,495 votes
7
— Good
71%
Marvel's Luke Cage
9,221 votes
6
— Fair
68%
Supergirl
8,521 votes
5
— Meh
62%
Marvel's Iron Fist
8,794 votes
3
— Bad
88%
Cowboy Bebop
6,755 votes
7
— Good
80%
Watchmen
7,064 votes
8
— Great
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,419 votes
6
— Fair
79%
Legion
6,955 votes
7
— Good
70%
Marvel's The Defenders
7,135 votes
4
— Poor
75%
American Gods
6,773 votes
6
— Fair
85%
Dragon Ball Z
6,233 votes
8
— Great
81%
Barry
6,068 votes
8
— Great
77%
The Sandman
5,899 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup