trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Santiago Villegas A
0
followers
Medellín, Antioquia
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
246
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,853 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,893 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,110 votes
8
— Great
85%
Back to the Future
39,245 votes
8
— Great
85%
The Intouchables
19,725 votes
8
— Great
85%
Interstellar
72,675 votes
8
— Great
85%
Parasite
34,084 votes
8
— Great
84%
Avengers: Infinity War
56,224 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
48,951 votes
8
— Great
83%
The Departed
25,382 votes
8
— Great
83%
Raiders of the Lost Ark
25,224 votes
8
— Great
83%
Guardians of the Galaxy
96,605 votes
8
— Great
82%
Toy Story
36,638 votes
8
— Great
82%
Jurassic Park
32,691 votes
8
— Great
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,307 votes
8
— Great
82%
How to Train Your Dragon
28,886 votes
8
— Great
81%
Back to the Future Part II
24,345 votes
8
— Great
81%
The Shining
23,974 votes
8
— Great
81%
The Avengers
65,492 votes
8
— Great
81%
The Pursuit of Happyness
12,772 votes
8
— Great
81%
Iron Man
54,038 votes
8
— Great
80%
The Invisible Guest
6,135 votes
8
— Great
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,347 votes
8
— Great
80%
Puss in Boots: The Last Wish
9,772 votes
8
— Great
80%
The Terminator
22,896 votes
8
— Great
80%
Gone Girl
32,790 votes
8
— Great
80%
The Bourne Identity
22,458 votes
8
— Great
79%
Shrek
30,361 votes
8
— Great
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,044 votes
8
— Great
79%
The Bourne Ultimatum
18,221 votes
8
— Great
79%
Ocean's Eleven
21,465 votes
8
— Great
79%
John Wick
51,332 votes
8
— Great
79%
Edge of Tomorrow
39,185 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,841 votes
8
— Great
78%
Slumdog Millionaire
14,563 votes
8
— Great
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,331 votes
8
— Great
78%
The Bourne Supremacy
17,504 votes
8
— Great
78%
Toy Story 2
25,339 votes
8
— Great
78%
Back to the Future Part III
19,803 votes
8
— Great
78%
Train to Busan
14,933 votes
8
— Great
78%
Dragon Ball Super: Broly
3,065 votes
8
— Great
78%
Despicable Me
32,642 votes
8
— Great
77%
Home Alone
30,740 votes
8
— Great
77%
District 9
19,918 votes
8
— Great
77%
Indiana Jones and the Temple of Doom
16,781 votes
8
— Great
77%
Men in Black
24,088 votes
8
— Great
77%
Minority Report
17,559 votes
8
— Great
77%
Fury
18,906 votes
8
— Great
77%
Limitless
20,269 votes
8
— Great
76%
Toy Story 4
16,677 votes
8
— Great
76%
The Hangover
27,600 votes
8
— Great
76%
Cruella
14,264 votes
8
— Great
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,863 votes
8
— Great
75%
Love, Rosie
5,163 votes
8
— Great
75%
The Upside
3,824 votes
8
— Great
75%
Superbad
14,825 votes
8
— Great
75%
Midnight Sun
2,088 votes
8
— Great
75%
Spider-Man
26,616 votes
8
— Great
75%
Source Code
16,885 votes
8
— Great
75%
The Town
9,705 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup