trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Christian
VIP
5
13
followers
KC
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
143
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,465 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,900 votes
8
— Great
75%
Arrow
31,994 votes
8
— Great
83%
Supernatural
24,959 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,088 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,537 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,139 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,644 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,340 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,223 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,905 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,725 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,697 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,280 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,853 votes
8
— Great
81%
Euphoria
8,176 votes
8
— Great
79%
Weeds
8,123 votes
8
— Great
77%
Smallville
8,195 votes
8
— Great
62%
Marvel's Iron Fist
8,818 votes
8
— Great
83%
The Originals
7,423 votes
8
— Great
70%
Marvel's The Defenders
7,159 votes
8
— Great
80%
Cobra Kai
6,571 votes
8
— Great
76%
iZombie
6,463 votes
8
— Great
77%
Preacher
5,675 votes
8
— Great
73%
Titans
5,710 votes
8
— Great
76%
Almost Human
5,385 votes
8
— Great
83%
My Hero Academia
5,009 votes
8
— Great
77%
The White Lotus
5,185 votes
8
— Great
77%
The Sinner
4,855 votes
8
— Great
76%
Superstore
4,609 votes
8
— Great
73%
Elite
4,460 votes
8
— Great
75%
Carnival Row
3,998 votes
8
— Great
73%
I Am Not Okay with This
3,730 votes
8
— Great
78%
Into the Badlands
3,382 votes
8
— Great
81%
Slow Horses
2,960 votes
8
— Great
77%
Masters of Sex
2,872 votes
8
— Great
72%
The Tomorrow People (US)
2,925 votes
8
— Great
80%
Eastbound & Down
2,442 votes
8
— Great
74%
Caprica
2,496 votes
8
— Great
84%
SPY x FAMILY
2,329 votes
8
— Great
69%
Hemlock Grove
2,519 votes
8
— Great
78%
No Game No Life
2,370 votes
8
— Great
76%
Akame ga Kill!
2,256 votes
8
— Great
79%
Kill la Kill
2,130 votes
8
— Great
70%
The Secret Circle
2,262 votes
8
— Great
81%
Dr. Stone
2,066 votes
8
— Great
76%
Legend of the Seeker
2,067 votes
8
— Great
71%
High School of the Dead
2,069 votes
8
— Great
72%
Hunters
1,934 votes
8
— Great
75%
The Future Diary
1,849 votes
8
— Great
81%
Black Clover
1,694 votes
8
— Great
75%
Wynonna Earp
1,749 votes
8
— Great
80%
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!
1,678 votes
8
— Great
82%
Anohana: The Flower We Saw That Day
1,625 votes
8
— Great
79%
The Rising of the Shield Hero
1,512 votes
8
— Great
70%
From Dusk Till Dawn: The Series
1,562 votes
8
— Great
81%
Dororo
1,321 votes
8
— Great
76%
Hellsing
1,361 votes
8
— Great
71%
Deadman Wonderland
1,404 votes
8
— Great
86%
It's Okay to Not Be Okay
1,258 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup