trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
♡ rosie ♡
20
followers
UK
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
134
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
92%
Breaking Bad
97,806 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,802 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,267 votes
7
— Good
89%
Hunter x Hunter
4,756 votes
5
— Meh
89%
Game of Thrones
131,670 votes
4
— Poor
89%
Sherlock
47,312 votes
7
— Good
88%
Rick and Morty
29,622 votes
4
— Poor
87%
Attack on Titan
14,376 votes
3
— Bad
87%
Taskmaster
1,342 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Haikyu!!
2,054 votes
6
— Fair
87%
Death Note
15,867 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,727 votes
7
— Good
87%
My Mad Fat Diary
1,768 votes
8
— Great
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,491 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,261 votes
10
— Totally Ninja!
86%
QI
1,520 votes
8
— Great
86%
The Office
27,561 votes
8
— Great
86%
Fleabag
8,806 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,957 votes
9
— Superb
86%
Move to Heaven
524 votes
9
— Superb
86%
Signal
527 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,451 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
13,638 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,520 votes
8
— Great
85%
Shameless
14,688 votes
4
— Poor
85%
Friends
41,556 votes
7
— Good
85%
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
907 votes
6
— Fair
85%
Stranger Things
53,251 votes
8
— Great
84%
Heaven Official's Blessing
272 votes
7
— Good
84%
Community
20,339 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,118 votes
5
— Meh
84%
Arrested Development
12,632 votes
6
— Fair
84%
Dexter
39,152 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
18,196 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Marvel's Daredevil
22,727 votes
5
— Meh
84%
Derry Girls
2,581 votes
9
— Superb
84%
Yuri!!! on Ice
1,167 votes
2
— Terrible
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,135 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,354 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
24,990 votes
6
— Fair
83%
Gilmore Girls
6,651 votes
6
— Fair
83%
Julie and the Phantoms
679 votes
9
— Superb
83%
Pushing Daisies
3,666 votes
7
— Good
83%
Schitt's Creek
5,054 votes
9
— Superb
83%
White Collar
10,091 votes
6
— Fair
82%
The Good Place
13,819 votes
8
— Great
82%
Modern Family
25,431 votes
8
— Great
82%
Strong Woman Do Bong Soon
1,172 votes
5
— Meh
82%
Chuck
12,414 votes
10
— Totally Ninja!
82%
While You Were Sleeping
652 votes
7
— Good
82%
Kuroko's Basketball
1,127 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Sense8
11,419 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,417 votes
8
— Great
81%
W
872 votes
8
— Great
81%
Barry
6,127 votes
8
— Great
81%
The Traitors
298 votes
8
— Great
81%
Bob's Burgers
7,370 votes
8
— Great
81%
Miranda
898 votes
5
— Meh
81%
Prison Break
22,850 votes
6
— Fair
81%
Lost
32,870 votes
4
— Poor
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup