trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
David33
10
followers
Magyarország
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
320
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
89%
Game of Thrones
131,468 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,900 votes
4
— Poor
79%
The Big Bang Theory
61,139 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
53,113 votes
8
— Great
85%
Friends
41,482 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,586 votes
7
— Good
84%
Dexter
39,113 votes
7
— Good
85%
House
30,016 votes
7
— Good
75%
Arrow
31,993 votes
6
— Fair
91%
Chernobyl
26,190 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,760 votes
8
— Great
83%
Westworld
25,912 votes
7
— Good
84%
Vikings
25,545 votes
6
— Fair
83%
Supernatural
24,960 votes
6
— Fair
84%
The Boys
24,446 votes
5
— Meh
82%
Homeland
24,486 votes
5
— Meh
76%
The Flash
24,155 votes
5
— Meh
84%
Marvel's Daredevil
22,692 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,523 votes
5
— Meh
81%
Prison Break
22,817 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,167 votes
8
— Great
91%
Avatar: The Last Airbender
18,767 votes
8
— Great
84%
South Park
19,269 votes
6
— Fair
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,098 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,707 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,538 votes
7
— Good
79%
American Horror Story
19,250 votes
7
— Good
78%
Family Guy
18,901 votes
5
— Meh
84%
The Queen's Gambit
18,137 votes
9
— Superb
80%
Lucifer
16,949 votes
7
— Good
86%
Peaky Blinders
16,311 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,142 votes
7
— Good
91%
The Sopranos
15,238 votes
6
— Fair
77%
WandaVision
16,310 votes
8
— Great
80%
Loki
15,771 votes
5
— Meh
84%
Hannibal
15,102 votes
7
— Good
85%
Narcos
14,931 votes
6
— Fair
78%
The Vampire Diaries
15,487 votes
5
— Meh
77%
New Girl
15,494 votes
7
— Good
77%
Gotham
15,223 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,905 votes
7
— Good
76%
Once Upon a Time
14,882 votes
6
— Fair
85%
The Last of Us
13,567 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
13,725 votes
7
— Good
78%
The Umbrella Academy
13,697 votes
6
— Fair
74%
Heroes
13,734 votes
7
— Good
70%
13 Reasons Why
14,115 votes
6
— Fair
82%
Chuck
12,405 votes
7
— Good
79%
Elementary
12,596 votes
5
— Meh
85%
The X-Files
12,151 votes
8
— Great
81%
The Mentalist
12,350 votes
7
— Good
82%
Castle
11,682 votes
6
— Fair
84%
Spartacus
11,415 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,094 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,281 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,854 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,718 votes
9
— Superb
77%
The End of the F***ing World
11,044 votes
8
— Great
82%
House of the Dragon
10,170 votes
9
— Superb
79%
Grimm
10,374 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup