trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Michael Duffy
0
followers
Sunderland, England
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
63
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,211 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
38,999 votes
8
— Great
85%
House
29,926 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,034 votes
10
— Totally Ninja!
85%
True Detective
21,093 votes
9
— Superb
84%
Community
20,242 votes
9
— Superb
85%
Parks and Recreation
17,418 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,204 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,736 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,486 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,161 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,066 votes
9
— Superb
84%
Arrested Development
12,581 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mad Men
11,298 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
10,800 votes
6
— Fair
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,422 votes
9
— Superb
84%
Boardwalk Empire
9,086 votes
8
— Great
82%
30 Rock
7,640 votes
9
— Superb
85%
Justified
6,415 votes
9
— Superb
75%
Chilling Adventures of Sabrina
6,178 votes
5
— Meh
81%
Malcolm in the Middle
6,076 votes
9
— Superb
86%
Six Feet Under
5,477 votes
9
— Superb
86%
Deadwood
5,094 votes
9
— Superb
86%
Curb Your Enthusiasm
4,926 votes
9
— Superb
76%
Sword Art Online
4,684 votes
8
— Great
71%
The Last Man on Earth
4,451 votes
8
— Great
76%
Midnight Mass
4,234 votes
7
— Good
83%
Louie
4,218 votes
8
— Great
80%
Monk
3,872 votes
8
— Great
80%
Ash vs Evil Dead
3,858 votes
8
— Great
79%
Married... with Children
3,444 votes
8
— Great
76%
Elfen Lied
2,917 votes
7
— Good
80%
Eastbound & Down
2,437 votes
9
— Superb
84%
Gurren Lagann
2,108 votes
8
— Great
77%
The Exorcist
1,776 votes
3
— Bad
77%
Nurse Jackie
1,511 votes
8
— Great
75%
Vice Principals
1,428 votes
8
— Great
82%
Columbo
1,363 votes
9
— Superb
79%
United States of Tara
1,142 votes
7
— Good
82%
Inside No. 9
994 votes
8
— Great
76%
Big Love
744 votes
9
— Superb
78%
K-ON!
733 votes
7
— Good
77%
Shameless
702 votes
6
— Fair
60%
Ghosted
672 votes
7
— Good
74%
American Housewife
574 votes
7
— Good
72%
A Very English Scandal
574 votes
8
— Great
68%
Jean-Claude Van Johnson
520 votes
7
— Good
75%
Harlots
464 votes
7
— Good
69%
Tut
383 votes
4
— Poor
66%
KissXsis
349 votes
7
— Good
71%
To Love-Ru
339 votes
7
— Good
86%
Still Game
228 votes
9
— Superb
79%
This Country
208 votes
9
— Superb
78%
Porridge
121 votes
9
— Superb
77%
Mum
102 votes
8
— Great
37%
Santa Inc.
85 votes
3
— Bad
71%
Saxondale
79 votes
8
— Great
71%
Some Mothers Do 'Ave 'Em
75 votes
8
— Great
62%
Kodomo no Jikan
58 votes
6
— Fair
68%
House of Fools
55 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup