Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
John W
0
Followers
0
Following
Ontario, Canada
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
35
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Marvel's Daredevil
23,211 votes
8
— Great
86%
Peaky Blinders
17,107 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,821 votes
8
— Great
77%
WandaVision
17,020 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,407 votes
8
— Great
85%
The Expanse
13,450 votes
8
— Great
81%
House of the Dragon
12,719 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,580 votes
8
— Great
84%
Boardwalk Empire
9,277 votes
8
— Great
76%
American Dad!
8,566 votes
8
— Great
82%
Black Sails
7,988 votes
8
— Great
77%
Limitless
5,882 votes
8
— Great
79%
ONE PIECE
4,523 votes
8
— Great
81%
Star Trek
4,446 votes
8
— Great
80%
Angel
3,889 votes
8
— Great
86%
BLUE EYE SAMURAI
2,680 votes
8
— Great
84%
Babylon 5
2,353 votes
8
— Great
79%
Our Flag Means Death
2,055 votes
8
— Great
80%
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!
1,773 votes
8
— Great
80%
Batman Beyond
1,350 votes
8
— Great
72%
The Tick
1,305 votes
8
— Great
78%
Ripper Street
1,186 votes
8
— Great
74%
Vinyl
1,107 votes
8
— Great
77%
Teenage Mutant Ninja Turtles
1,072 votes
8
— Great
67%
No Ordinary Family
1,089 votes
8
— Great
73%
Rugrats
960 votes
8
— Great
79%
Tales from the Crypt
850 votes
8
— Great
78%
X-Men: Evolution
798 votes
8
— Great
77%
Teenage Mutant Ninja Turtles
677 votes
8
— Great
78%
Superman: The Animated Series
564 votes
8
— Great
78%
Wallander (UK)
545 votes
8
— Great
79%
Transformers: Prime
388 votes
8
— Great
80%
Mobile Suit Gundam 00
324 votes
8
— Great
79%
The Moaning of Life
314 votes
8
— Great
78%
Mobile Suit Gundam Wing
313 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch