trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Shana
VIP
5
19
followers
Home
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
38
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
John Wick
51,224 votes
10
— Totally Ninja!
77%
John Wick: Chapter 2
48,386 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Gladiator
32,650 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,739 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Léon: The Professional
24,774 votes
10
— Totally Ninja!
77%
La La Land
24,803 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Black Widow
23,987 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
21,546 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Equalizer
21,274 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Kill Bill: Vol. 2
20,488 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Limitless
20,241 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Snatch
18,032 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Barbie
19,269 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Atomic Blonde
18,453 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Zack Snyder's Justice League
16,970 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Trainspotting
14,497 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Little Mermaid
14,920 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Oldboy
13,459 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Serenity
11,573 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Serenity
11,573 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Easy A
12,080 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Lock, Stock and Two Smoking Barrels
10,959 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Training Day
10,035 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Man on Fire
9,112 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Moulin Rouge!
6,704 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Aviator
6,773 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Bridget Jones's Diary
6,482 votes
10
— Totally Ninja!
74%
RocknRolla
5,424 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hamilton
4,493 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1
4,102 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Woman King
4,081 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Batman: Under the Red Hood
3,536 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Harder They Fall
2,927 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Batman: Bad Blood
2,803 votes
10
— Totally Ninja!
73%
The Thomas Crown Affair
2,426 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Batman: Gotham Knight
1,571 votes
10
— Totally Ninja!
80%
I Am Not Your Negro
1,043 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Family Guy Presents: It's a Trap!
1,074 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup