trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Shana
VIP
5
18
followers
Home
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
457
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
6
7
8
91%
The Sopranos
15,139 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
25,966 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,579 votes
8
— Great
89%
The West Wing
3,819 votes
7
— Good
89%
Game of Thrones
130,950 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,084 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,110 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,330 votes
9
— Superb
88%
Batman: The Animated Series
3,137 votes
7
— Good
87%
Better Call Saul
24,974 votes
3
— Bad
87%
Star Trek: The Next Generation
8,261 votes
8
— Great
87%
Yes Minister
462 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,657 votes
1
— Weak Sauce :(
87%
Succession
8,182 votes
5
— Meh
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,408 votes
1
— Weak Sauce :(
86%
BoJack Horseman
10,159 votes
2
— Terrible
86%
Frontline
160 votes
6
— Fair
86%
The Office
27,262 votes
7
— Good
86%
Fleabag
8,704 votes
6
— Fair
86%
Six Feet Under
5,473 votes
7
— Good
86%
Futurama
19,534 votes
8
— Great
86%
Yes, Prime Minister
382 votes
8
— Great
86%
Ted Lasso
11,736 votes
6
— Fair
86%
Peaky Blinders
16,167 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,070 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,371 votes
7
— Good
86%
BLUE EYE SAMURAI
2,241 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Curb Your Enthusiasm
4,917 votes
2
— Terrible
86%
Oz
3,179 votes
7
— Good
85%
Seinfeld
12,130 votes
8
— Great
85%
One-Punch Man
8,086 votes
3
— Bad
85%
The Expanse
12,941 votes
9
— Superb
85%
Rome
6,768 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,393 votes
6
— Fair
85%
Mad Men
11,287 votes
5
— Meh
85%
Archer
11,441 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,727 votes
8
— Great
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,000 votes
9
— Superb
85%
Twin Peaks
7,653 votes
2
— Terrible
85%
Shameless
14,583 votes
5
— Meh
85%
The X-Files
12,106 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,280 votes
7
— Good
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,095 votes
8
— Great
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,807 votes
4
— Poor
85%
Mr. Robot
26,616 votes
5
— Meh
84%
The Boys
23,927 votes
6
— Fair
84%
Invincible
8,471 votes
5
— Meh
84%
Downton Abbey
7,729 votes
8
— Great
84%
South Park
19,159 votes
7
— Good
84%
Community
20,225 votes
6
— Fair
84%
Arrested Development
12,571 votes
8
— Great
84%
Vikings
25,426 votes
8
— Great
84%
Battlestar Galactica
809 votes
7
— Good
84%
Spartacus
11,386 votes
8
— Great
84%
Dexter
38,966 votes
6
— Fair
84%
The Mandalorian
22,379 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,088 votes
7
— Good
84%
M*A*S*H
2,403 votes
3
— Bad
84%
Letterkenny
1,341 votes
8
— Great
84%
Young Justice
2,364 votes
8
— Great
1
2
3
6
7
8
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup