Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
shavedbroom
2
Followers
7
Following
Stavanger, Rogaland
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
77
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Cosmos
5,144 votes
8
— Great
89%
Game of Thrones
134,181 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,436 votes
8
— Great
85%
Rome
6,956 votes
8
— Great
85%
Shameless
15,016 votes
8
— Great
84%
Yellowstone
5,164 votes
8
— Great
84%
1883
2,954 votes
8
— Great
84%
Power
3,494 votes
8
— Great
83%
Dragon Ball
4,902 votes
8
— Great
83%
Luther
7,795 votes
8
— Great
83%
The Crown
7,391 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,331 votes
8
— Great
82%
Big Little Lies
7,238 votes
8
— Great
82%
Black Sails
7,959 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,591 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,636 votes
8
— Great
81%
24
11,409 votes
8
— Great
81%
The Traitors
317 votes
8
— Great
81%
Silo
5,843 votes
8
— Great
81%
Star Trek
4,432 votes
8
— Great
81%
How to Get Away with Murder
10,378 votes
8
— Great
80%
Killing Eve
6,478 votes
8
— Great
80%
Merlin
6,221 votes
8
— Great
79%
Gangs of London
1,904 votes
8
— Great
79%
11.22.63
6,406 votes
8
— Great
79%
Alice in Borderland
5,771 votes
8
— Great
78%
The Witcher
20,101 votes
8
— Great
78%
Tokyo Vice
1,971 votes
8
— Great
78%
The Righteous Gemstones
1,558 votes
8
— Great
78%
Masters of the Air
2,022 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
7,038 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
15,130 votes
8
— Great
77%
Bridgerton
5,337 votes
8
— Great
77%
Continuum
7,292 votes
8
— Great
76%
His Dark Materials
5,278 votes
8
— Great
76%
Star Wars: The Bad Batch
2,585 votes
8
— Great
76%
Dark Matter
3,979 votes
8
— Great
76%
El Chapo
792 votes
8
— Great
76%
Dark Matter
2,026 votes
8
— Great
75%
Beforeigners
634 votes
8
— Great
75%
The OA
6,777 votes
8
— Great
75%
Limitless with Chris Hemsworth
185 votes
8
— Great
75%
Lost in Space
7,048 votes
8
— Great
75%
Star Trek: Picard
5,176 votes
8
— Great
75%
Marvel's Hit-Monkey
674 votes
8
— Great
75%
The Last Ship
5,656 votes
8
— Great
75%
Hijack
3,039 votes
8
— Great
74%
Star Trek: Discovery
8,774 votes
8
— Great
74%
The Walking Dead: The Ones Who Live
1,218 votes
8
— Great
74%
The Outlaws
618 votes
8
— Great
74%
The Mindy Project
1,991 votes
8
— Great
73%
Moon Knight
10,071 votes
8
— Great
73%
Titans
5,819 votes
8
— Great
73%
Sugar
1,021 votes
8
— Great
73%
Ahsoka
3,896 votes
8
— Great
71%
The Wheel of Time
4,620 votes
8
— Great
71%
Monarch: Legacy of Monsters
2,405 votes
8
— Great
71%
Tracker
544 votes
8
— Great
70%
Marvel's Luke Cage
9,419 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,557 votes
8
— Great
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch