trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
夏洛克聂
4
followers
China
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
47
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
75%
Arrow
31,921 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,056 votes
7
— Good
77%
Gotham
15,183 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,154 votes
7
— Good
71%
Marvel's Luke Cage
9,213 votes
7
— Good
68%
Supergirl
8,517 votes
7
— Good
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,415 votes
7
— Good
70%
Marvel's The Defenders
7,122 votes
7
— Good
78%
The Orville
5,826 votes
7
— Good
73%
Titans
5,690 votes
7
— Good
72%
Disenchantment
5,382 votes
7
— Good
75%
Star Trek: Picard
5,040 votes
7
— Good
76%
A Series of Unfortunate Events
5,035 votes
7
— Good
82%
Harley Quinn
2,347 votes
7
— Good
76%
Solar Opposites
2,052 votes
7
— Good
72%
The Tick
1,271 votes
7
— Good
76%
The Powerpuff Girls
1,224 votes
7
— Good
64%
The Twilight Zone
1,157 votes
7
— Good
74%
Ultimate Spider-Man
974 votes
7
— Good
78%
X-Men: Evolution
768 votes
7
— Good
66%
Star Trek: The Animated Series
614 votes
7
— Good
67%
Class
505 votes
7
— Good
77%
Green Lantern: The Animated Series
445 votes
7
— Good
78%
Dirk Gently
401 votes
7
— Good
72%
Little Britain USA
350 votes
7
— Good
74%
ID: INVADED
321 votes
7
— Good
69%
Star Trek: Short Treks
320 votes
7
— Good
77%
Static Shock
319 votes
7
— Good
70%
The Name of the Rose
262 votes
7
— Good
73%
The Thin Blue Line
238 votes
7
— Good
62%
Spider-Man Unlimited
234 votes
7
— Good
81%
Wallace & Gromit
224 votes
7
— Good
80%
Mind Your Language
192 votes
7
— Good
57%
The Powerpuff Girls
188 votes
7
— Good
70%
The Perfect Insider
155 votes
7
— Good
73%
James Cameron's Story of Science Fiction
108 votes
7
— Good
72%
The Code
69 votes
7
— Good
61%
Death by Magic
57 votes
7
— Good
69%
To Be Hero
51 votes
7
— Good
70%
Jane Eyre
39 votes
7
— Good
80%
From Today, It's My Turn!!
36 votes
7
— Good
61%
Hard
34 votes
7
— Good
60%
Box of Goblins
31 votes
7
— Good
68%
Dick Figures
29 votes
7
— Good
61%
Sherlock Holmes in the 22nd Century
28 votes
7
— Good
70%
Order and Disorder
21 votes
7
— Good
67%
A Miss Mallard Mystery
9 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup