trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Stanimir Kostadinov
1
follower
Sofia, Sofia-Capital
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
1,244
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
19
20
21
89%
Game of Thrones
131,013 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,150 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,729 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
60,956 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
Stranger Things
52,840 votes
3
— Bad
89%
Sherlock
47,100 votes
1
— Weak Sauce :(
81%
How I Met Your Mother
41,420 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
Friends
41,300 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
38,983 votes
1
— Weak Sauce :(
81%
Lost
32,682 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Arrow
31,931 votes
3
— Bad
85%
House
29,911 votes
5
— Meh
85%
Black Mirror
28,746 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,292 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
Mr. Robot
26,628 votes
1
— Weak Sauce :(
91%
Chernobyl
25,994 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,802 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,440 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,267 votes
2
— Terrible
87%
Better Call Saul
25,008 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Suits
24,217 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
House of Cards
24,210 votes
4
— Poor
76%
The Flash
24,097 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
The Boys
23,962 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,934 votes
1
— Weak Sauce :(
86%
Fringe
23,378 votes
6
— Fair
81%
Prison Break
22,730 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
22,665 votes
2
— Terrible
84%
Marvel's Daredevil
22,621 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
The Mandalorian
22,396 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,079 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The 100
20,079 votes
9
— Superb
78%
Squid Game
19,626 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Witcher
19,436 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
American Horror Story
19,191 votes
7
— Good
87%
Doctor Who
18,662 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
The Queen's Gambit
18,011 votes
9
— Superb
90%
Firefly
17,584 votes
5
— Meh
82%
Money Heist
17,207 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Sons of Anarchy
17,055 votes
2
— Terrible
86%
Dark
17,000 votes
8
— Great
80%
Lucifer
16,870 votes
1
— Weak Sauce :(
91%
Band of Brothers
16,505 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,217 votes
1
— Weak Sauce :(
86%
Peaky Blinders
16,184 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Loki
15,639 votes
1
— Weak Sauce :(
92%
The Wire
15,477 votes
2
— Terrible
78%
The Vampire Diaries
15,441 votes
1
— Weak Sauce :(
86%
Fargo
15,361 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Gotham
15,192 votes
1
— Weak Sauce :(
91%
The Sopranos
15,149 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,065 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
Narcos
14,862 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,844 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Grey's Anatomy
14,736 votes
2
— Terrible
78%
The Umbrella Academy
13,622 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,358 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
The Last of Us
13,340 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,077 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
The Expanse
12,945 votes
9
— Superb
1
2
3
19
20
21
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup