trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
silenzia
VIP
3
8
followers
Germany
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
81
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,218 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,824 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,050 votes
7
— Good
81%
Lost
32,744 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
26,097 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,330 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
22,974 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,224 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,455 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,549 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,759 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Grey's Anatomy
14,770 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Sex Education
13,690 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,333 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The X-Files
12,127 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Mindhunter
12,131 votes
7
— Good
86%
Fleabag
8,753 votes
10
— Totally Ninja!
82%
30 Rock
7,647 votes
9
— Superb
75%
Lost in Space
6,900 votes
8
— Great
80%
Killing Eve
6,272 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Malcolm in the Middle
6,086 votes
9
— Superb
82%
The Killing
5,861 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Russian Doll
5,697 votes
6
— Fair
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,819 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Sinner
4,855 votes
7
— Good
80%
The Fall
4,609 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Stephen King's It
4,687 votes
6
— Fair
80%
Sharp Objects
4,347 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Baby Reindeer
3,015 votes
5
— Meh
76%
Elfen Lied
2,920 votes
7
— Good
75%
The King of Queens
2,906 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer
2,456 votes
8
— Great
82%
Harley Quinn
2,359 votes
9
— Superb
79%
Rizzoli & Isles
2,297 votes
6
— Fair
80%
ER
2,198 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Broad City
2,126 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Watcher
2,011 votes
3
— Bad
80%
Undone
1,611 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes
1,304 votes
8
— Great
77%
The L Word
1,164 votes
10
— Totally Ninja!
79%
United States of Tara
1,142 votes
8
— Great
72%
Ally McBeal
1,125 votes
8
— Great
74%
Transparent
1,024 votes
8
— Great
70%
Catfish: The TV Show
790 votes
8
— Great
67%
Gypsy
749 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Mad About You
615 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Langoliers
647 votes
7
— Good
68%
Dispatches from Elsewhere
477 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Lisey's Story
436 votes
7
— Good
70%
The After
378 votes
7
— Good
74%
Love Hina
365 votes
8
— Great
68%
Citrus
382 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Scum's Wish
374 votes
9
— Superb
81%
Reply 1997
331 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!
287 votes
9
— Superb
66%
Dead Ringers
319 votes
8
— Great
87%
Wonders of the Universe
262 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Kingdom
277 votes
9
— Superb
79%
Bloom Into You
270 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Wonder Woman
268 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup