trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
SIRDAH
0
followers
FRANCE
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
106
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
108,535 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Homecoming
52,642 votes
8
— Great
79%
Thor: Ragnarok
48,921 votes
8
— Great
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,692 votes
8
— Great
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,739 votes
8
— Great
81%
Batman Begins
42,037 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
40,709 votes
8
— Great
81%
Monsters, Inc.
36,002 votes
8
— Great
71%
Kong: Skull Island
33,143 votes
8
— Great
74%
Split
32,510 votes
8
— Great
78%
Titanic
30,726 votes
8
— Great
77%
Ex Machina
30,669 votes
8
— Great
75%
Dunkirk
30,372 votes
8
— Great
83%
The Prestige
29,222 votes
8
— Great
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,435 votes
8
— Great
80%
Blade Runner
27,136 votes
8
— Great
72%
Jason Bourne
24,868 votes
8
— Great
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
24,685 votes
8
— Great
77%
Men in Black
23,999 votes
8
— Great
81%
The Fifth Element
23,658 votes
8
— Great
77%
The Lego Movie
23,581 votes
8
— Great
63%
Assassin's Creed
23,418 votes
8
— Great
78%
Star Trek Into Darkness
23,324 votes
8
— Great
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,337 votes
8
— Great
74%
The Magnificent Seven
22,174 votes
8
— Great
71%
Transformers
21,443 votes
8
— Great
76%
Rise of the Planet of the Apes
21,013 votes
8
— Great
76%
Watchmen
20,941 votes
8
— Great
69%
The Wolverine
20,615 votes
8
— Great
80%
The Big Lebowski
20,412 votes
8
— Great
84%
American History X
20,186 votes
8
— Great
83%
Aliens
20,149 votes
8
— Great
76%
The Big Short
20,057 votes
8
— Great
69%
Valerian and the City of a Thousand Planets
19,611 votes
8
— Great
79%
Shaun of the Dead
19,604 votes
8
— Great
66%
Transformers: The Last Knight
19,096 votes
8
— Great
73%
Top Gun
17,052 votes
8
— Great
70%
Men in Black 3
16,889 votes
8
— Great
77%
Indiana Jones and the Temple of Doom
16,721 votes
8
— Great
73%
The Equalizer 2
16,451 votes
8
— Great
74%
The Man from U.N.C.L.E.
16,373 votes
8
— Great
82%
Full Metal Jacket
15,491 votes
8
— Great
77%
The Butterfly Effect
15,341 votes
8
— Great
77%
Sin City
15,252 votes
8
— Great
66%
Transformers: Dark of the Moon
15,065 votes
8
— Great
71%
Chappie
15,021 votes
8
— Great
70%
Ender's Game
14,947 votes
8
— Great
65%
Transformers: Revenge of the Fallen
14,929 votes
8
— Great
79%
Taxi Driver
14,593 votes
8
— Great
72%
Armageddon
13,078 votes
8
— Great
78%
Moon
12,887 votes
8
— Great
77%
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
12,678 votes
8
— Great
75%
Storks
12,381 votes
8
— Great
77%
Beetlejuice
12,240 votes
8
— Great
72%
What Happened to Monday
12,200 votes
8
— Great
81%
The Thing
11,795 votes
8
— Great
66%
Transcendence
11,785 votes
8
— Great
82%
Apocalypse Now
10,751 votes
8
— Great
71%
Dumb and Dumber
10,478 votes
8
— Great
76%
The Devil's Advocate
10,318 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup