trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Artur
VIP
9
0
followers
Poland
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
47
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Inception
71,516 votes
9
— Superb
79%
Captain America: Civil War
55,834 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,578 votes
9
— Superb
79%
John Wick
51,034 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
48,848 votes
9
— Superb
77%
John Wick: Chapter 2
48,258 votes
9
— Superb
81%
Joker
46,722 votes
9
— Superb
82%
The Dark Knight Rises
46,051 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
44,458 votes
9
— Superb
81%
Batman Begins
41,977 votes
9
— Superb
81%
Finding Nemo
39,342 votes
9
— Superb
76%
Baby Driver
39,693 votes
9
— Superb
82%
Inglourious Basterds
36,785 votes
9
— Superb
85%
Parasite
33,842 votes
9
— Superb
85%
Gladiator
32,513 votes
9
— Superb
80%
Knives Out
32,545 votes
9
— Superb
78%
X-Men: Days of Future Past
31,421 votes
9
— Superb
81%
Bohemian Rhapsody
28,931 votes
9
— Superb
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
27,923 votes
9
— Superb
81%
Catch Me If You Can
26,183 votes
9
— Superb
82%
Top Gun: Maverick
24,882 votes
9
— Superb
80%
Star Trek
23,159 votes
9
— Superb
74%
War for the Planet of the Apes
23,656 votes
9
— Superb
74%
The Hitman's Bodyguard
23,518 votes
9
— Superb
73%
Free Guy
23,286 votes
9
— Superb
75%
X-Men
21,980 votes
9
— Superb
80%
Prisoners
19,612 votes
9
— Superb
76%
Nobody
19,235 votes
9
— Superb
70%
Don't Look Up
19,433 votes
9
— Superb
70%
Snowpiercer
19,054 votes
9
— Superb
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
17,857 votes
9
— Superb
81%
Gran Torino
15,870 votes
9
— Superb
76%
John Wick: Chapter 4
16,266 votes
9
— Superb
76%
Zodiac
16,131 votes
9
— Superb
76%
The Curious Case of Benjamin Button
15,575 votes
9
— Superb
77%
Die Hard: With a Vengeance
12,965 votes
9
— Superb
79%
Rocky
11,878 votes
9
— Superb
73%
Bad Boys
11,921 votes
9
— Superb
80%
There Will Be Blood
9,806 votes
9
— Superb
66%
The King's Man
10,613 votes
9
— Superb
71%
Bad Boys II
9,859 votes
9
— Superb
73%
The Mule
9,085 votes
9
— Superb
67%
Hitman's Wife's Bodyguard
8,117 votes
9
— Superb
72%
Extraction 2
6,716 votes
9
— Superb
74%
Okja
6,465 votes
9
— Superb
65%
A Rainy Day in New York
1,892 votes
9
— Superb
68%
Clergy
387 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup