trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ceyda G
3
followers
İstanbul,Turkey
23
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
44
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Inception
71,835 votes
8
— Great
81%
The Avengers
65,474 votes
8
— Great
80%
Logan
60,775 votes
8
— Great
81%
Iron Man
54,018 votes
8
— Great
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,694 votes
8
— Great
86%
Forrest Gump
44,207 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,974 votes
8
— Great
85%
Back to the Future
39,222 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,826 votes
8
— Great
81%
Monsters, Inc.
36,093 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,917 votes
8
— Great
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,263 votes
8
— Great
70%
Man of Steel
30,535 votes
8
— Great
79%
Shrek
30,343 votes
8
— Great
82%
V for Vendetta
30,252 votes
8
— Great
71%
The Amazing Spider-Man
28,282 votes
8
— Great
81%
Toy Story 3
28,127 votes
8
— Great
75%
Spider-Man
26,598 votes
8
— Great
75%
Despicable Me 2
25,502 votes
8
— Great
78%
Toy Story 2
25,326 votes
8
— Great
81%
Back to the Future Part II
24,330 votes
8
— Great
76%
Sherlock Holmes
24,175 votes
8
— Great
75%
X-Men
22,087 votes
8
— Great
78%
Back to the Future Part III
19,794 votes
8
— Great
69%
Charlie and the Chocolate Factory
18,301 votes
8
— Great
68%
X-Men: The Last Stand
17,453 votes
8
— Great
74%
The Conjuring 2
16,328 votes
8
— Great
80%
Pan's Labyrinth
15,187 votes
8
— Great
79%
Cast Away
15,098 votes
8
— Great
78%
Edward Scissorhands
14,834 votes
8
— Great
77%
The Fault in Our Stars
12,073 votes
8
— Great
63%
Bee Movie
8,169 votes
8
— Great
75%
To All the Boys I've Loved Before
6,478 votes
8
— Great
61%
Charlie's Angels
5,931 votes
8
— Great
65%
Paper Towns
5,257 votes
8
— Great
75%
Love, Rosie
5,160 votes
8
— Great
69%
Romeo + Juliet
4,877 votes
8
— Great
76%
Girl, Interrupted
4,068 votes
8
— Great
81%
Mary and Max
3,562 votes
8
— Great
62%
Sierra Burgess Is a Loser
2,493 votes
8
— Great
74%
Stuck in Love
2,193 votes
8
— Great
69%
The Water Diviner
2,155 votes
8
— Great
68%
The Crush
556 votes
8
— Great
82%
Cem Yılmaz: CM101MMXI Fundamentals
237 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup