trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Vitaliy Kulikov
0
followers
Lviv, L'vivs'ka Oblast'
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
89
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,806 votes
7
— Good
88%
The Dark Knight
74,819 votes
7
— Good
87%
The Godfather: Part II
17,988 votes
7
— Good
86%
The Empire Strikes Back
37,010 votes
7
— Good
83%
Good Will Hunting
21,376 votes
7
— Good
83%
Guardians of the Galaxy
96,527 votes
7
— Good
82%
Deadpool
108,736 votes
7
— Good
82%
Apocalypse Now
10,785 votes
7
— Good
82%
The Dark Knight Rises
46,231 votes
7
— Good
81%
The Iron Giant
8,745 votes
7
— Good
81%
Ghost in the Shell
7,924 votes
7
— Good
80%
Big Hero 6
34,363 votes
7
— Good
80%
Knives Out
32,701 votes
7
— Good
79%
Edge of Tomorrow
39,141 votes
7
— Good
79%
Deadpool 2
40,600 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,300 votes
7
— Good
78%
Moon
12,915 votes
7
— Good
78%
The Bourne Supremacy
17,493 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,958 votes
7
— Good
78%
Captain Phillips
14,696 votes
7
— Good
78%
Lethal Weapon
9,416 votes
7
— Good
78%
Doctor Strange
65,916 votes
7
— Good
77%
Black Swan
18,614 votes
7
— Good
77%
Incredibles 2
23,436 votes
7
— Good
76%
The Big Short
20,103 votes
7
— Good
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,311 votes
7
— Good
76%
Nobody
19,357 votes
7
— Good
76%
Dawn of the Planet of the Apes
21,969 votes
7
— Good
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,752 votes
7
— Good
76%
RoboCop
9,667 votes
7
— Good
75%
Source Code
16,870 votes
7
— Good
75%
Palm Springs
9,747 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
20,916 votes
7
— Good
74%
War for the Planet of the Apes
23,817 votes
7
— Good
74%
Superman
5,919 votes
7
— Good
73%
Greyhound
8,513 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,276 votes
7
— Good
73%
Looper
21,803 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
40,378 votes
7
— Good
73%
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
9,790 votes
7
— Good
73%
Spy Game
3,428 votes
7
— Good
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,496 votes
7
— Good
72%
Jason Bourne
24,905 votes
7
— Good
72%
The Fast and the Furious
16,916 votes
7
— Good
72%
Oblivion
21,729 votes
7
— Good
71%
The Mist
9,347 votes
7
— Good
71%
Agora
2,030 votes
7
— Good
71%
Titan A.E.
2,262 votes
7
— Good
70%
Man of Steel
30,522 votes
7
— Good
70%
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events
5,972 votes
7
— Good
69%
The Lost World: Jurassic Park
14,860 votes
7
— Good
69%
Event Horizon
7,256 votes
7
— Good
69%
Divergent
24,029 votes
7
— Good
69%
Star Trek: The Motion Picture
4,452 votes
7
— Good
68%
Gremlins 2: The New Batch
4,133 votes
7
— Good
68%
John Carter
10,720 votes
7
— Good
68%
Cypher
987 votes
7
— Good
68%
Ted
22,376 votes
7
— Good
67%
The Taking of Pelham 1 2 3
4,951 votes
7
— Good
67%
The Faculty
3,122 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup