trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Poriluk
5
followers
Zagreb, City of Zagreb
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
76
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
Edge of Tomorrow
39,046 votes
7
— Good
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,864 votes
6
— Fair
70%
The Creator
10,551 votes
8
— Great
71%
Talk to Me
6,410 votes
6
— Fair
75%
Roma
4,667 votes
6
— Fair
74%
Anatomy of a Fall
4,649 votes
8
— Great
77%
Past Lives
3,962 votes
8
— Great
68%
Another Earth
3,380 votes
7
— Good
78%
Amores Perros
2,925 votes
8
— Great
77%
Good Bye, Lenin!
2,931 votes
8
— Great
78%
Shoplifters
2,817 votes
5
— Meh
68%
Elle
2,971 votes
8
— Great
73%
BlackBerry
2,729 votes
6
— Fair
74%
The Dark Crystal
2,663 votes
7
— Good
72%
Strange Days
2,679 votes
8
— Great
67%
Climax
2,563 votes
5
— Meh
84%
Capernaum
2,155 votes
9
— Superb
75%
The Great Beauty
2,104 votes
7
— Good
75%
Victoria
2,024 votes
8
— Great
74%
Y Tu Mamá También
1,999 votes
9
— Superb
74%
Funny Games
1,909 votes
8
— Great
77%
Bacurau
1,786 votes
8
— Great
77%
Amour
1,773 votes
8
— Great
76%
Three Colors: Blue
1,778 votes
9
— Superb
71%
A Tale of Two Sisters
1,795 votes
7
— Good
73%
Cold War
1,743 votes
6
— Fair
77%
Mother
1,673 votes
10
— Totally Ninja!
74%
I Lost My Body
1,665 votes
6
— Fair
72%
Toni Erdmann
1,490 votes
7
— Good
68%
Force Majeure
1,526 votes
8
— Great
76%
Talk to Her
1,325 votes
8
— Great
75%
Mustang
1,289 votes
8
— Great
85%
Harakiri
1,193 votes
5
— Meh
75%
Les Misérables
1,202 votes
8
— Great
70%
Caché
1,242 votes
9
— Superb
79%
Millennium Actress
1,138 votes
8
— Great
76%
The White Ribbon
1,108 votes
10
— Totally Ninja!
77%
3-Iron
1,090 votes
9
— Superb
71%
The Piano Teacher
1,127 votes
9
— Superb
74%
House
1,066 votes
7
— Good
77%
The Sea Inside
1,019 votes
8
— Great
78%
The Celebration
989 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Thesis
950 votes
7
— Good
75%
Women on the Verge of a Nervous Breakdown
908 votes
8
— Great
73%
A Fantastic Woman
908 votes
6
— Fair
75%
Corpus Christi
888 votes
8
— Great
75%
Breaking the Waves
824 votes
8
— Great
84%
Paris Is Burning
718 votes
8
— Great
74%
Show Me Love
760 votes
8
— Great
75%
BPM (Beats per Minute)
740 votes
9
— Superb
74%
Cure
719 votes
8
— Great
77%
Happy Together
706 votes
8
— Great
78%
Lilya 4-ever
695 votes
9
— Superb
76%
SLC Punk
703 votes
6
— Fair
80%
Nobody Knows
559 votes
9
— Superb
78%
Laurence Anyways
539 votes
5
— Meh
66%
How to Blow Up a Pipeline
581 votes
8
— Great
74%
Pusher II
544 votes
6
— Fair
80%
Love Exposure
481 votes
8
— Great
69%
I'm Your Man
462 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup