trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
smiley0
2
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
36
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
90%
Firefly
17,595 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,166 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,684 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Office
27,388 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
19,585 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,092 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,446 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,688 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Doctor Horrible's Sing-Along Blog
1,994 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,261 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Arrested Development
12,591 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,093 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,003 votes
10
— Nine Nine!
83%
Better Off Ted
2,392 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,844 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Halt and Catch Fire
4,159 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Chuck
12,388 votes
10
— Totally Ninja!
81%
That Mitchell and Webb Look
392 votes
8
— Great
81%
Eureka
6,240 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
391 votes
7
— Good
81%
Star Trek: Voyager
5,375 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,497 votes
8
— Great
80%
Stargate Universe
4,887 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Office
4,009 votes
8
— Great
79%
The Guild
734 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,033 votes
6
— Fair
79%
Dollhouse
4,138 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Orville
5,851 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Jessica Jones
14,864 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Humans
3,659 votes
10
— Totally Ninja!
77%
New Girl
15,465 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Continuum
7,237 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Space Janitors
40 votes
8
— Great
71%
Ascension
1,614 votes
9
— Superb
71%
Defiance
4,339 votes
7
— Good
70%
NTSF:SD:SUV::
242 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup