trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Yami Atem
1
follower
Logroño, La Rioja
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
37
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,640 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
52,866 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Life Is Beautiful
11,060 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,065 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,223 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Gladiator
32,545 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Infinity War
55,978 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
48,693 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Coco
31,541 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hacksaw Ridge
30,609 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hidden Figures
23,146 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Toy Story
36,493 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Avengers
65,263 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Song of the Sea
3,002 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Spider-Man: No Way Home
31,054 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Man
53,839 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Oppenheimer
21,039 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Inside Out
43,292 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Nightmare Before Christmas
17,027 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Mulan
15,410 votes
10
— Totally Ninja!
78%
RRR
2,919 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Little Prince
4,384 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spirit: Stallion of the Cimarron
4,256 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Rise of the Guardians
10,163 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Little Mermaid
14,890 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Raya and the Last Dragon
12,253 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Homecoming
52,604 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Chaplin
1,145 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Far From Home
33,169 votes
10
— Totally Ninja!
75%
A Night at the Opera
595 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,247 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Patch Adams
3,380 votes
10
— Totally Ninja!
73%
White Snake
537 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Charlie: The Life and Art of Charles Chaplin
43 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Green Snake
296 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Tropic Thunder
12,492 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Only You
541 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup