trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Sopherian van Ettinger
VIP
OG
12
442
followers
Netherland Zaandam
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
79
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
85%
Stranger Things
53,004 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,979 votes
8
— Great
84%
South Park
19,228 votes
8
— Great
78%
Family Guy
18,877 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,087 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,110 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,907 votes
8
— Great
78%
The Vampire Diaries
15,470 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,475 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
13,498 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,387 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,143 votes
8
— Great
66%
Under the Dome
12,693 votes
8
— Great
77%
The End of the F***ing World
11,024 votes
8
— Great
81%
Euphoria
8,155 votes
8
— Great
79%
Weeds
8,116 votes
8
— Great
69%
Glee
8,297 votes
8
— Great
82%
The Night Of
5,888 votes
8
— Great
69%
Terra Nova
5,465 votes
8
— Great
77%
The Sinner
4,853 votes
8
— Great
74%
Locke & Key
4,824 votes
8
— Great
76%
Santa Clarita Diet
4,597 votes
8
— Great
70%
Stephen King's It
4,687 votes
8
— Great
84%
Utopia
4,081 votes
8
— Great
74%
Big Mouth
4,334 votes
8
— Great
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,022 votes
8
— Great
74%
Maniac
4,199 votes
8
— Great
73%
I Am Not Okay with This
3,723 votes
8
— Great
80%
Dead Like Me
2,686 votes
8
— Great
78%
Unorthodox
2,232 votes
8
— Great
80%
In the Flesh
1,652 votes
8
— Great
69%
Safe
1,734 votes
8
— Great
72%
Swamp Thing
1,638 votes
8
— Great
72%
Everything Sucks!
1,582 votes
8
— Great
77%
Lilyhammer
1,473 votes
8
— Great
74%
The Serpent
1,349 votes
8
— Great
76%
Devious Maids
1,315 votes
8
— Great
75%
Pennyworth
1,201 votes
8
— Great
73%
Kitchen Nightmares
1,051 votes
8
— Great
75%
THEM
917 votes
8
— Great
79%
Alone
649 votes
8
— Great
74%
American Nightmare
546 votes
8
— Great
72%
Dark Tourist
524 votes
8
— Great
65%
The Disappearance of Madeleine McCann
494 votes
8
— Great
68%
Rose Red
339 votes
8
— Great
82%
Mind Field
284 votes
8
— Great
79%
Love on the Spectrum
241 votes
8
— Great
71%
Surviving R. Kelly
250 votes
8
— Great
81%
The Mole
157 votes
8
— Great
68%
The Astronaut Wives Club
165 votes
8
— Great
68%
Rillington Place
153 votes
8
— Great
74%
De Luizenmoeder
80 votes
8
— Great
80%
Dutch Hope
44 votes
8
— Great
65%
Headspace Guide to Sleep
54 votes
8
— Great
50%
I Am Cait
69 votes
8
— Great
79%
Smeris
39 votes
8
— Great
73%
The Crash
39 votes
8
— Great
73%
Anne Frank: The Whole Story
36 votes
8
— Great
74%
Black Tulip
34 votes
8
— Great
76%
Keuringsdienst van Waarde
32 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup