trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Sopherian van Ettinger
VIP
OG
12
442
followers
Netherland Zaandam
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
242
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
92%
Breaking Bad
97,363 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,823 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
52,971 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,050 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,805 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,097 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
22,974 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,709 votes
10
— Totally Ninja!
79%
American Horror Story
19,224 votes
6
— Fair
84%
South Park
19,213 votes
8
— Great
78%
Family Guy
18,861 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,076 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,263 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,260 votes
9
— Superb
77%
New Girl
15,468 votes
8
— Great
78%
The Vampire Diaries
15,467 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,099 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,083 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,905 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,092 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
13,472 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,379 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,770 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Under the Dome
12,691 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,131 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,078 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The End of the F***ing World
11,018 votes
8
— Great
76%
You
10,164 votes
9
— Superb
82%
Love, Death & Robots
9,776 votes
7
— Good
70%
Fear the Walking Dead
9,301 votes
7
— Good
73%
2 Broke Girls
9,042 votes
6
— Fair
75%
Pretty Little Liars
8,903 votes
7
— Good
69%
Glee
8,291 votes
8
— Great
81%
Euphoria
8,146 votes
8
— Great
79%
Weeds
8,113 votes
8
— Great
80%
Bates Motel
7,908 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Leftovers
7,771 votes
7
— Good
73%
The Strain
6,659 votes
5
— Meh
82%
The Night Of
5,882 votes
8
— Great
75%
Young Sheldon
5,875 votes
9
— Superb
84%
This Is Us
5,813 votes
9
— Superb
81%
Ray Donovan
5,637 votes
5
— Meh
69%
Terra Nova
5,461 votes
8
— Great
77%
My Name Is Earl
4,866 votes
9
— Superb
77%
The Sinner
4,855 votes
8
— Great
74%
Locke & Key
4,823 votes
8
— Great
76%
Upload
4,748 votes
7
— Good
70%
Stephen King's It
4,687 votes
8
— Great
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,648 votes
9
— Superb
76%
Santa Clarita Diet
4,592 votes
8
— Great
74%
Big Mouth
4,332 votes
8
— Great
76%
Dexter: New Blood
4,233 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Maniac
4,197 votes
8
— Great
83%
Halt and Catch Fire
4,160 votes
9
— Superb
84%
Utopia
4,080 votes
8
— Great
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,017 votes
8
— Great
73%
I Am Not Okay with This
3,720 votes
8
— Great
73%
1899
3,644 votes
9
— Superb
69%
Z Nation
3,027 votes
7
— Good
75%
Baby Reindeer
3,015 votes
6
— Fair
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup