trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
soph-tan
2
followers
Belgrade, Belgrade
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
70
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
74%
It
29,152 votes
8
— Great
81%
The Shining
23,964 votes
8
— Great
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,510 votes
8
— Great
80%
Soul
17,720 votes
8
— Great
81%
Requiem for a Dream
14,842 votes
8
— Great
70%
Zombieland: Double Tap
14,264 votes
8
— Great
73%
Lady Bird
12,721 votes
8
— Great
67%
It Follows
11,057 votes
8
— Great
72%
Uncut Gems
10,638 votes
8
— Great
77%
In Bruges
10,126 votes
8
— Great
75%
Promising Young Woman
8,125 votes
8
— Great
71%
Last Night in Soho
7,320 votes
8
— Great
71%
Orphan
7,137 votes
8
— Great
76%
Being John Malkovich
7,106 votes
8
— Great
65%
X
7,081 votes
8
— Great
71%
Talk to Me
6,484 votes
8
— Great
81%
The Hunt
6,376 votes
8
— Great
73%
[REC]
6,023 votes
8
— Great
69%
Triangle of Sadness
5,871 votes
8
— Great
75%
We Need to Talk About Kevin
4,382 votes
8
— Great
63%
Bodies Bodies Bodies
3,308 votes
8
— Great
70%
I See You
3,085 votes
8
— Great
47%
The Room
3,078 votes
8
— Great
68%
Ghostland
2,954 votes
8
— Great
66%
Unsane
2,886 votes
8
— Great
74%
Twin Peaks: Fire Walk with Me
2,701 votes
8
— Great
69%
Dogtooth
2,660 votes
8
— Great
77%
Dogville
2,383 votes
8
— Great
74%
Top Secret!
2,374 votes
8
— Great
64%
Possessor Uncut
2,326 votes
8
— Great
59%
Cam
2,241 votes
8
— Great
75%
Victoria
2,029 votes
8
— Great
80%
Mommy
2,006 votes
8
— Great
74%
Funny Games
1,917 votes
8
— Great
82%
Come and See
1,868 votes
8
— Great
70%
Kids
1,790 votes
8
— Great
72%
The Call
1,757 votes
8
— Great
75%
Boys Don't Cry
1,682 votes
8
— Great
67%
Thirteen
1,681 votes
8
— Great
66%
Swallow
1,434 votes
8
— Great
65%
Compliance
1,382 votes
8
— Great
76%
Open Your Eyes
1,379 votes
8
— Great
64%
Kill List
1,377 votes
8
— Great
71%
Possession
1,346 votes
8
— Great
67%
Deathgasm
1,325 votes
8
— Great
70%
Sleep Tight
1,246 votes
8
— Great
68%
Martha Marcy May Marlene
1,245 votes
8
— Great
68%
Inside
1,070 votes
8
— Great
61%
Censor
1,066 votes
8
— Great
74%
Buffalo '66
962 votes
8
— Great
62%
Excision
869 votes
8
— Great
62%
Hatching
772 votes
8
— Great
68%
The Golden Glove
731 votes
8
— Great
53%
Megan Is Missing
696 votes
8
— Great
76%
Tyrannosaur
684 votes
8
— Great
72%
Candy
645 votes
8
— Great
69%
Unlocked
568 votes
8
— Great
70%
Noroi: The Curse
560 votes
8
— Great
60%
Kristy
412 votes
8
— Great
68%
Sick of Myself
390 votes
8
— Great
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup