trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
soredake
1
follower
Omicron Persei 8
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
67
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
97,206 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,875 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,647 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
26,015 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,107 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,383 votes
9
— Superb
77%
The 100
20,083 votes
1
— Weak Sauce :(
91%
Avatar: The Last Airbender
18,658 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Under the Dome
12,684 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
The X-Files
12,113 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Spartacus
11,395 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Sense8
11,377 votes
9
— Superb
90%
Arcane
10,835 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,177 votes
9
— Superb
84%
Invincible
8,505 votes
8
— Great
81%
Euphoria
8,117 votes
1
— Weak Sauce :(
88%
Gravity Falls
7,937 votes
7
— Good
79%
Reacher
6,472 votes
8
— Great
79%
11.22.63
6,255 votes
1
— Weak Sauce :(
80%
Castlevania
5,109 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Neon Genesis Evangelion
4,882 votes
9
— Superb
71%
The Last Man on Earth
4,451 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
ERASED
3,785 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Steven Universe
3,274 votes
8
— Great
64%
Heroes Reborn
2,569 votes
1
— Weak Sauce :(
71%
High School of the Dead
2,063 votes
5
— Meh
80%
The Dragon Prince
1,976 votes
8
— Great
59%
The Witcher: Blood Origin
1,898 votes
4
— Poor
54%
Resident Evil
1,836 votes
5
— Meh
89%
The Owl House
1,442 votes
10
— Totally Ninja!
84%
She-Ra and the Princesses of Power
1,382 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Primal
1,153 votes
9
— Superb
77%
My Little Pony: Friendship Is Magic
1,082 votes
9
— Superb
69%
Childhood's End
1,037 votes
6
— Fair
73%
DOTA: Dragon's Blood
1,007 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Infinity Train
865 votes
8
— Great
80%
Steven Universe Future
855 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Voltron: Legendary Defender
835 votes
8
— Great
74%
Castlevania: Nocturne
716 votes
8
— Great
72%
Parasyte: The Grey
638 votes
5
— Meh
76%
RWBY
625 votes
10
— Totally Ninja!
80%
From the New World
562 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The Winchesters
526 votes
6
— Fair
84%
Adventure Time: Fionna & Cake
409 votes
7
— Good
66%
Dragon Age: Absolution
329 votes
8
— Great
65%
Terra Formars
299 votes
2
— Terrible
73%
Code Lyoko
298 votes
9
— Superb
63%
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in Korea
205 votes
6
— Fair
80%
W.I.T.C.H.
203 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Sonic the Hedgehog
153 votes
7
— Good
63%
The Witcher
137 votes
8
— Great
65%
The Adventures of Sonic the Hedgehog
114 votes
7
— Good
72%
RWBY Chibi
66 votes
8
— Great
69%
Kitchenblock
55 votes
8
— Great
56%
The Amazing Spider-Man
54 votes
7
— Good
60%
Future Diary: Another World
49 votes
7
— Good
88%
GameCenter CX
45 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Code Lyoko: Evolution
42 votes
8
— Great
74%
Japanese Spiderman
36 votes
10
— Totally Ninja!
45%
High Guardian Spice
33 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup