trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Spooky
9
followers
Omicron Persei 8
98
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
315
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
89%
Game of Thrones
131,294 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,431 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,842 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,076 votes
1
— Weak Sauce :(
85%
Stranger Things
53,012 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,204 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,536 votes
7
— Good
85%
Friends
41,428 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,071 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,770 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Arrow
31,971 votes
4
— Poor
85%
House
29,976 votes
1
— Weak Sauce :(
86%
The Office
27,437 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,717 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,121 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,870 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,509 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,358 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,118 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
24,934 votes
8
— Great
82%
Homeland
24,472 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
24,311 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,246 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Flash
24,136 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,037 votes
10
— Nine Nine!
86%
Fringe
23,411 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
Orange Is the New Black
22,979 votes
9
— Superb
81%
Prison Break
22,785 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,715 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Marvel's Daredevil
22,665 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,478 votes
7
— Good
85%
True Detective
21,135 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,278 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The 100
20,119 votes
5
— Meh
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,088 votes
5
— Meh
78%
Squid Game
19,729 votes
7
— Good
86%
Futurama
19,602 votes
10
— Totally Ninja!
79%
American Horror Story
19,231 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Family Guy
18,877 votes
7
— Good
84%
The Queen's Gambit
18,097 votes
9
— Superb
80%
The Blacklist
17,806 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,605 votes
6
— Fair
85%
Parks and Recreation
17,470 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,090 votes
7
— Good
91%
Band of Brothers
16,560 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,277 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Peaky Blinders
16,270 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,125 votes
7
— Good
80%
Loki
15,733 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,635 votes
5
— Meh
92%
The Wire
15,534 votes
8
— Great
86%
Fargo
15,415 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,211 votes
7
— Good
91%
The Sopranos
15,209 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,114 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannibal
15,089 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
14,907 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,890 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Once Upon a Time
14,874 votes
7
— Good
85%
Shameless
14,648 votes
9
— Superb
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup