trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Stephanie Aghahowa
VIP
2
7
followers
Richton Park, Illinois
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
117
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
Deadpool
108,440 votes
7
— Good
78%
Doctor Strange
65,755 votes
7
— Good
81%
The Avengers
65,260 votes
7
— Good
81%
Iron Man
53,833 votes
7
— Good
79%
Moana
48,883 votes
7
— Good
75%
Frozen
48,129 votes
7
— Good
80%
Zootopia
44,572 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
44,422 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,162 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,019 votes
7
— Good
79%
Deadpool 2
40,444 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,158 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
39,713 votes
7
— Good
72%
Thor
39,320 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
36,441 votes
7
— Good
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,063 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
35,769 votes
7
— Good
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,791 votes
7
— Good
80%
Big Hero 6
34,288 votes
7
— Good
85%
Parasite
33,873 votes
7
— Good
76%
The Hunger Games: Catching Fire
33,650 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,168 votes
7
— Good
79%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
33,136 votes
7
— Good
80%
Gone Girl
32,636 votes
7
— Good
80%
Knives Out
32,573 votes
7
— Good
81%
Spider-Man: No Way Home
31,052 votes
7
— Good
70%
Man of Steel
30,454 votes
7
— Good
73%
Ant-Man and the Wasp
30,060 votes
7
— Good
74%
Beauty and the Beast
28,500 votes
7
— Good
78%
Tangled
26,110 votes
7
— Good
77%
La La Land
24,722 votes
7
— Good
84%
Whiplash
24,685 votes
7
— Good
77%
The Lego Movie
23,560 votes
7
— Good
79%
Her
23,105 votes
7
— Good
79%
Everything Everywhere All at Once
22,703 votes
7
— Good
62%
Ghostbusters
22,421 votes
7
— Good
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,576 votes
7
— Good
76%
Ice Age
20,640 votes
7
— Good
75%
Shrek 2
20,448 votes
7
— Good
79%
Beauty and the Beast
19,655 votes
7
— Good
65%
Eternals
19,087 votes
7
— Good
77%
Black Swan
18,555 votes
7
— Good
69%
London Has Fallen
17,523 votes
7
— Good
76%
Toy Story 4
16,618 votes
7
— Good
79%
Room
15,850 votes
7
— Good
76%
The Little Mermaid
14,888 votes
7
— Good
72%
The Menu
14,364 votes
7
— Good
74%
The Devil Wears Prada
13,206 votes
7
— Good
64%
Gods of Egypt
13,072 votes
7
— Good
68%
The Shallows
12,966 votes
7
— Good
75%
Mean Girls
12,511 votes
7
— Good
70%
Horrible Bosses
12,510 votes
7
— Good
72%
Cloudy with a Chance of Meatballs
11,909 votes
7
— Good
77%
Luca
11,366 votes
7
— Good
75%
Molly's Game
9,823 votes
7
— Good
72%
Snow White and the Seven Dwarfs
9,666 votes
7
— Good
77%
Law Abiding Citizen
9,519 votes
7
— Good
78%
Marriage Story
9,171 votes
7
— Good
72%
Bad Times at the El Royale
8,405 votes
7
— Good
63%
Exodus: Gods and Kings
7,793 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup