trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
H.Aziz KAYIHAN
VIP
12
28
followers
Turkey
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
39
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,272 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
18,686 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,592 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Game of Thrones
131,144 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,122 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Better Call Saul
25,057 votes
8
— Great
87%
Star Trek: The Next Generation
8,275 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,671 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,087 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
29,942 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Shameless
14,611 votes
9
— Superb
84%
Community
20,250 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,025 votes
9
— Superb
84%
Coupling
1,584 votes
10
— Totally Ninja!
83%
MythBusters
4,715 votes
8
— Great
82%
Californication
11,260 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Legend of Korra
9,372 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Mentalist
12,327 votes
9
— Superb
81%
Star Trek
4,353 votes
9
— Superb
81%
Prison Break
22,764 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,723 votes
6
— Fair
81%
The Lost Room
1,923 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,470 votes
9
— Superb
80%
Stargate Universe
4,885 votes
9
— Superb
79%
Grey's Anatomy
14,755 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,785 votes
6
— Fair
79%
The Big Bang Theory
61,007 votes
8
— Great
78%
The Umbrella Academy
13,650 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Innocent
193 votes
8
— Great
77%
Second Spring
33 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Avrupa Yakasi
136 votes
7
— Good
77%
Continuum
7,237 votes
9
— Superb
72%
Ugly Betty
1,227 votes
8
— Great
69%
The Republic
14 votes
6
— Fair
55%
One Man Army
10 votes
10
— Totally Ninja!
54%
Impact
132 votes
1
— Weak Sauce :(
54%
Helen of Troy
37 votes
6
— Fair
51%
Titanic
40 votes
7
— Good
49%
Meteor
42 votes
2
— Terrible
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup