Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
superbuts
1
Follower
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
31
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
134,651 votes
5
— Meh
79%
The Big Bang Theory
62,382 votes
10
— Bazinga!
85%
Stranger Things
55,103 votes
8
— Great
85%
Friends
42,693 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
33,704 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
27,431 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
19,014 votes
7
— Good
86%
Peaky Blinders
17,120 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Vampire Diaries
15,803 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Umbrella Academy
14,835 votes
6
— Fair
82%
The Good Place
14,332 votes
9
— Superb
79%
Wednesday
12,039 votes
8
— Great
77%
Bridgerton
5,369 votes
9
— Superb
79%
The Gentlemen
3,044 votes
7
— Good
79%
Queen Charlotte: A Bridgerton Story
1,807 votes
7
— Good
78%
One Day
881 votes
9
— Superb
68%
XO, Kitty
702 votes
8
— Great
72%
House of Secrets: The Burari Deaths
406 votes
5
— Meh
74%
The Law According to Lidia Poët
341 votes
8
— Great
80%
You Knock on My Door
297 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Sophie: A Murder in West Cork
235 votes
6
— Fair
72%
Who Killed Little Gregory?
178 votes
7
— Good
68%
Bad Surgeon: Love Under the Knife
155 votes
6
— Fair
72%
Homicide
123 votes
8
— Great
61%
Can I Tell You a Secret?
96 votes
5
— Meh
66%
The Hijacking of Flight 601
79 votes
8
— Great
63%
The Indrani Mukerjea Story: Buried Truth
67 votes
3
— Bad
65%
The Outreau Case: A French Nightmare
67 votes
7
— Good
62%
Baby Fever
65 votes
3
— Bad
63%
Midsummer Night
59 votes
2
— Terrible
80%
Cacau
6 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch