Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
superbuts
1
Follower
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
106
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
79%
Moana
49,919 votes
5
— Meh
79%
Dune
38,518 votes
7
— Good
75%
Love Actually
13,024 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Notebook
12,222 votes
10
— Totally Ninja!
71%
50 First Dates
11,737 votes
6
— Fair
69%
Friends with Benefits
11,193 votes
7
— Good
74%
Pretty Woman
10,247 votes
8
— Great
74%
The Edge of Seventeen
8,865 votes
8
— Great
73%
The Holiday
7,755 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Smile
7,555 votes
7
— Good
71%
Orphan
7,292 votes
7
— Good
67%
Damsel
7,057 votes
7
— Good
79%
Society of the Snow
5,946 votes
9
— Superb
69%
How to Lose a Guy in 10 Days
5,726 votes
8
— Great
74%
Where the Crawdads Sing
5,092 votes
9
— Superb
76%
A Walk to Remember
4,494 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Last Christmas
4,315 votes
9
— Superb
64%
Lift
4,000 votes
7
— Good
73%
Definitely, Maybe
3,748 votes
9
— Superb
75%
The Longest Ride
3,666 votes
9
— Superb
67%
Dear John
3,615 votes
9
— Superb
76%
The Zookeeper's Wife
3,435 votes
9
— Superb
49%
365 Days
3,197 votes
4
— Poor
70%
Always Be My Maybe
3,036 votes
8
— Great
72%
Safe Haven
3,026 votes
9
— Superb
70%
Remember Me
2,995 votes
8
— Great
68%
Marry Me
2,837 votes
6
— Fair
71%
Letters to Juliet
2,768 votes
9
— Superb
73%
The Best of Me
2,695 votes
9
— Superb
67%
Love Hard
2,648 votes
7
— Good
70%
The Last Song
2,371 votes
9
— Superb
66%
Berlin Syndrome
2,220 votes
8
— Great
62%
Family Switch
1,777 votes
7
— Good
58%
You Get Me
1,510 votes
6
— Fair
70%
Love at First Sight
1,322 votes
10
— Totally Ninja!
60%
November Criminals
1,212 votes
6
— Fair
60%
Irish Wish
1,150 votes
7
— Good
61%
Through My Window
1,100 votes
9
— Superb
60%
Persuasion
1,006 votes
5
— Meh
44%
365 Days: This Day
930 votes
4
— Poor
64%
Afterlife of the Party
890 votes
7
— Good
65%
Scoop
867 votes
8
— Great
66%
The Noel Diary
800 votes
8
— Great
58%
The Tearsmith
787 votes
8
— Great
62%
Players
779 votes
5
— Meh
62%
What Jennifer Did
769 votes
7
— Good
63%
Happiness for Beginners
761 votes
7
— Good
70%
Lover, Stalker, Killer
742 votes
8
— Great
72%
Irreplaceable You
690 votes
7
— Good
57%
Maybe I Do
642 votes
4
— Poor
64%
Love, Divided
623 votes
9
— Superb
62%
Mea Culpa
604 votes
2
— Terrible
53%
Best. Christmas. Ever!
568 votes
8
— Great
58%
Through My Window: Across the Sea
451 votes
9
— Superb
76%
Take Care of Maya
448 votes
7
— Good
69%
All My Life
444 votes
9
— Superb
71%
The Leisure Seeker
427 votes
6
— Fair
68%
Finding You
415 votes
8
— Great
56%
Christmas Wedding Planner
393 votes
6
— Fair
62%
Through My Window 3: Looking at You
348 votes
9
— Superb
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch