trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Stefan Vanya
0
followers
Bratislava, Bratislava
50
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
123
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,412 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,549 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
61,120 votes
10
— Bazinga!
85%
Stranger Things
53,076 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Sherlock
47,228 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,564 votes
6
— Fair
84%
Dexter
39,097 votes
7
— Good
85%
House
30,003 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,532 votes
8
— Great
86%
The Office
27,478 votes
6
— Fair
85%
Mr. Robot
26,745 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,166 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,899 votes
7
— Good
82%
Modern Family
25,379 votes
6
— Fair
82%
Homeland
24,475 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,304 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,260 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,072 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,427 votes
5
— Meh
79%
Orange Is the New Black
22,990 votes
10
— Totally Ninja!
85%
True Detective
21,154 votes
7
— Good
77%
The 100
20,135 votes
9
— Superb
84%
South Park
19,251 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Doctor Who
18,701 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,118 votes
10
— Totally Ninja!
80%
The Blacklist
17,820 votes
5
— Meh
85%
Parks and Recreation
17,484 votes
7
— Good
91%
Band of Brothers
16,575 votes
8
— Great
87%
Death Note
15,809 votes
7
— Good
92%
The Wire
15,553 votes
7
— Good
86%
Fargo
15,424 votes
9
— Superb
84%
Silicon Valley
15,130 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
14,899 votes
9
— Superb
78%
The Umbrella Academy
13,687 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,110 votes
7
— Good
85%
The Expanse
13,014 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Ozark
12,803 votes
5
— Meh
66%
Under the Dome
12,699 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,144 votes
9
— Superb
82%
Castle
11,677 votes
6
— Fair
78%
Altered Carbon
11,214 votes
8
— Great
83%
The Haunting of Hill House
10,712 votes
8
— Great
74%
Star Trek: Discovery
8,555 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Supergirl
8,536 votes
8
— Great
81%
The Leftovers
7,791 votes
8
— Great
84%
Downton Abbey
7,755 votes
7
— Good
85%
Twin Peaks
7,700 votes
8
— Great
83%
Banshee
7,519 votes
8
— Great
78%
Tom Clancy's Jack Ryan
7,417 votes
8
— Great
77%
Continuum
7,242 votes
8
— Great
76%
Gossip Girl
7,218 votes
9
— Superb
82%
Outlander
6,949 votes
8
— Great
75%
Lost in Space
6,909 votes
8
— Great
79%
The Good Doctor
6,839 votes
7
— Good
78%
The Man in the High Castle
6,817 votes
8
— Great
74%
Blindspot
6,763 votes
8
— Great
79%
11.22.63
6,273 votes
6
— Fair
75%
Young Sheldon
5,921 votes
9
— Superb
78%
The Orville
5,867 votes
9
— Superb
79%
Warehouse 13
5,666 votes
6
— Fair
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup