trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Belle
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
86
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
90%
Arcane
10,909 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Anne with an E
3,108 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stupid Wife
43 votes
8
— Great
85%
Friends
41,417 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,990 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,029 votes
7
— Good
83%
Orphan Black
12,335 votes
9
— Superb
83%
Gilmore Girls
6,617 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,758 votes
9
— Superb
82%
Sense8
11,390 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Money Heist
17,275 votes
8
— Great
81%
How to Get Away with Murder
10,217 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Atypical
4,966 votes
8
— Great
80%
Grace and Frankie
2,345 votes
8
— Great
80%
Jane the Virgin
3,386 votes
9
— Superb
80%
The Fresh Prince of Bel-Air
6,018 votes
9
— Superb
79%
Os Normais
86 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Wednesday
11,227 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
22,978 votes
7
— Good
79%
Scandal
4,788 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,063 votes
10
— Bazinga!
79%
Queen Charlotte: A Bridgerton Story
1,555 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Good Morning, Verônica
362 votes
8
— Great
78%
Nikita
4,321 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Vampire Diaries
15,468 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Zoey's Extraordinary Playlist
943 votes
8
— Great
78%
Cable Girls
1,000 votes
8
— Great
77%
Lost Girl
2,889 votes
4
— Poor
77%
The L Word
1,164 votes
5
— Meh
77%
Revenge
7,094 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Jessica Jones
14,870 votes
7
— Good
77%
My Wife and Kids
1,323 votes
8
— Great
77%
The 100
20,116 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Reign
2,698 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Little Fires Everywhere
1,693 votes
8
— Great
76%
South of Nowhere
170 votes
6
— Fair
76%
Santa Clarita Diet
4,596 votes
7
— Good
76%
The L Word: Generation Q
361 votes
9
— Superb
76%
Never Have I Ever
3,061 votes
9
— Superb
76%
Daughter from Another Mother
202 votes
7
— Good
76%
The House of Flowers
449 votes
6
— Fair
76%
Red Band Society
677 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Haunting of Bly Manor
3,619 votes
9
— Superb
76%
Once Upon a Time
14,873 votes
7
— Good
76%
A Series of Unfortunate Events
5,049 votes
8
— Great
76%
Hart of Dixie
2,739 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Wynonna Earp
1,748 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Pretty Little Liars
8,905 votes
6
— Fair
75%
The OA
6,594 votes
9
— Superb
75%
The White Queen
1,197 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Shadow and Bone
4,844 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Feel Good
724 votes
7
— Good
74%
Stalker
1,197 votes
8
— Great
73%
3%
2,276 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Gilmore Girls: A Year in the Life
1,956 votes
2
— Terrible
73%
Elite
4,456 votes
6
— Fair
73%
You Me Her
699 votes
9
— Superb
73%
2 Broke Girls
9,044 votes
9
— Superb
73%
Faking It
1,496 votes
7
— Good
72%
The Red Tent
107 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup