trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ákos Szalontai
0
followers
Budapest, Hungary
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
32
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,066 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,647 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,629 votes
9
— Superb
79%
Orange Is the New Black
22,961 votes
9
— Superb
85%
Shameless
14,600 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Jessica Jones
14,851 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
13,648 votes
9
— Superb
83%
Ozark
12,736 votes
9
— Superb
81%
The Mentalist
12,318 votes
9
— Superb
82%
Castle
11,664 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,182 votes
9
— Superb
79%
Bones
9,823 votes
9
— Superb
68%
Revolution
7,632 votes
7
— Good
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,420 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
6,912 votes
9
— Superb
70%
Marvel's The Defenders
7,135 votes
8
— Great
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,010 votes
9
— Superb
80%
The Rookie
3,615 votes
8
— Great
71%
Quantico
3,741 votes
9
— Superb
68%
Marvel's Runaways
2,694 votes
9
— Superb
80%
You're the Worst
2,259 votes
8
— Great
74%
Future Man
2,324 votes
9
— Superb
67%
Van Helsing
2,098 votes
8
— Great
75%
Wynonna Earp
1,746 votes
8
— Great
68%
Daybreak
1,497 votes
6
— Fair
69%
BONDiNG
1,390 votes
7
— Good
77%
Impulse
986 votes
8
— Great
75%
Beforeigners
622 votes
8
— Great
68%
Industry
584 votes
7
— Good
67%
Light as a Feather
302 votes
8
— Great
71%
Hooten & the Lady
285 votes
8
— Great
60%
Submission
140 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup