trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TalkyPup
VIP
11
4
followers
Australia
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
40
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
The Mandalorian
22,486 votes
8
— Great
85%
One-Punch Man
8,132 votes
8
— Great
62%
Marvel's Iron Fist
8,811 votes
8
— Great
88%
Cowboy Bebop
6,775 votes
8
— Great
69%
Obi-Wan Kenobi
7,247 votes
8
— Great
70%
Marvel's The Defenders
7,152 votes
8
— Great
82%
Naruto
6,585 votes
8
— Great
80%
Castlevania
5,131 votes
8
— Great
64%
Ms. Marvel
5,096 votes
8
— Great
84%
ERASED
3,792 votes
8
— Great
80%
Toradora!
1,898 votes
8
— Great
76%
Blue Exorcist
1,845 votes
8
— Great
76%
The Powerpuff Girls
1,233 votes
8
— Great
84%
Yuri!!! on Ice
1,162 votes
8
— Great
75%
Charlotte
1,048 votes
8
— Great
76%
The Melancholy of Haruhi Suzumiya
789 votes
8
— Great
78%
K-ON!
735 votes
8
— Great
77%
Explained
669 votes
8
— Great
74%
Tuca & Bertie
640 votes
8
— Great
74%
Chobits
550 votes
8
— Great
73%
BNA: Brand New Animal
512 votes
8
— Great
71%
A Certain Magical Index
487 votes
8
— Great
71%
SHIMONETA: A Boring World Where the Concept of 'Dirty Jokes' Doesn’t Exist
476 votes
8
— Great
68%
Halo Legends
356 votes
8
— Great
75%
The World God Only Knows
326 votes
8
— Great
62%
Eromanga Sensei
330 votes
8
— Great
69%
I Can't Understand What My Husband Is Saying
279 votes
8
— Great
68%
Sonic X
238 votes
8
— Great
71%
Sonic Prime
224 votes
8
— Great
68%
Brotherhood: Final Fantasy XV
196 votes
8
— Great
75%
Ghost Hunt
166 votes
8
— Great
81%
Rosehaven
86 votes
8
— Great
68%
Final Fantasy XIV: Dad of Light
79 votes
8
— Great
65%
Cyborg 009
28 votes
8
— Great
80%
Double Fine Adventure
18 votes
8
— Great
64%
War on Waste
7 votes
8
— Great
62%
How To Be A Fan With Hex
4 votes
8
— Great
60%
Sammy J's Playground Politics
3 votes
8
— Great
45%
Big Weather (and how to survive it)
2 votes
8
— Great
33%
Fight for Planet A: Our Climate Challenge
3 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup