trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TalkyPup
VIP
11
4
followers
Australia
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
142
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
92%
Breaking Bad
97,386 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
8,347 votes
9
— Superb
90%
Double Fine PsychOdyssey
25 votes
9
— Superb
89%
One Piece
6,183 votes
7
— Good
88%
The Owl House
1,448 votes
9
— Superb
88%
Gravity Falls
7,964 votes
9
— Superb
88%
Cowboy Bebop
6,765 votes
8
— Great
87%
Attack on Titan
14,287 votes
9
— Superb
87%
Adventure Time
7,031 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,769 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,689 votes
9
— Superb
87%
Steven Universe
3,280 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Top Gear
7,230 votes
9
— Superb
86%
BoJack Horseman
10,209 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,678 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
1,413 votes
9
— Superb
85%
One-Punch Man
8,122 votes
8
— Great
85%
Initial D
487 votes
9
— Superb
85%
The X-Files
12,130 votes
9
— Superb
85%
Stranger Things
52,981 votes
9
— Superb
85%
Nichijou - My Ordinary Life
600 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
22,470 votes
8
— Great
84%
Made in Abyss
1,696 votes
10
— Totally Ninja!
84%
ERASED
3,790 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,655 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Neon Genesis Evangelion
4,897 votes
9
— Superb
84%
Yuri!!! on Ice
1,161 votes
8
— Great
84%
Daria
1,378 votes
9
— Superb
84%
Cardcaptor Sakura
686 votes
9
— Superb
83%
Ranking of Kings
804 votes
9
— Superb
83%
Please Like Me
1,237 votes
9
— Superb
83%
Clannad
1,075 votes
9
— Superb
83%
Infinity Train
865 votes
9
— Superb
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,539 votes
9
— Superb
83%
Fullmetal Alchemist
3,846 votes
9
— Superb
82%
Bluey
662 votes
9
— Superb
82%
The Smash Brothers
20 votes
9
— Superb
82%
Naruto
6,576 votes
8
— Great
81%
Ouran High School Host Club
1,104 votes
9
— Superb
81%
Rosehaven
86 votes
8
— Great
81%
Gruen
46 votes
9
— Superb
80%
Castlevania
5,123 votes
8
— Great
80%
Making a Murderer
3,832 votes
9
— Superb
80%
Welcome to the N.H.K.
687 votes
9
— Superb
80%
Steven Universe Future
858 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Double Fine Adventure
18 votes
8
— Great
80%
Re:ZERO -Starting Life in Another World-
2,143 votes
9
— Superb
80%
In the Flesh
1,652 votes
9
— Superb
80%
The Adventures of Tintin
629 votes
9
— Superb
80%
The Katering Show
28 votes
9
— Superb
80%
Toradora!
1,898 votes
8
— Great
80%
Azumanga Daioh
349 votes
9
— Superb
80%
You Can't Ask That
14 votes
9
— Superb
79%
Princess Jellyfish
200 votes
9
— Superb
79%
Kill la Kill
2,124 votes
9
— Superb
79%
There She Is!!
23 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,831 votes
9
— Superb
79%
Miss Kobayashi's Dragon Maid
794 votes
9
— Superb
79%
Bravest Warriors
303 votes
7
— Good
79%
FLCL
1,300 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup