trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Tauan Nascimento Almeida
0
followers
Goiânia, Brazil
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
112
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,567 votes
7
— Good
92%
Breaking Bad
97,709 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
61,175 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
53,181 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,276 votes
7
— Good
81%
How I Met Your Mother
41,617 votes
6
— Fair
85%
Friends
41,513 votes
9
— Superb
84%
Dexter
39,133 votes
6
— Fair
81%
Lost
32,849 votes
5
— Meh
85%
House
30,042 votes
6
— Fair
88%
Rick and Morty
29,589 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,530 votes
8
— Great
84%
The Boys
24,525 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,114 votes
6
— Fair
86%
Fringe
23,445 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,756 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,561 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,185 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,649 votes
9
— Superb
79%
The Witcher
19,560 votes
7
— Good
91%
Avatar: The Last Airbender
18,785 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,152 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,115 votes
8
— Great
91%
Band of Brothers
16,587 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Silicon Valley
15,146 votes
7
— Good
82%
The Good Place
13,809 votes
6
— Fair
78%
The Umbrella Academy
13,725 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
13,609 votes
8
— Great
85%
Seinfeld
12,211 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,309 votes
7
— Good
82%
Californication
11,275 votes
7
— Good
83%
The Haunting of Hill House
10,727 votes
8
— Great
82%
House of the Dragon
10,227 votes
8
— Great
73%
Moon Knight
9,633 votes
6
— Fair
86%
Severance
8,966 votes
9
— Superb
81%
Euphoria
8,184 votes
8
— Great
85%
One-Punch Man
8,175 votes
7
— Good
88%
Gravity Falls
8,002 votes
8
— Great
80%
That '70s Show
7,932 votes
7
— Good
85%
Twin Peaks
7,707 votes
6
— Fair
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,303 votes
7
— Good
69%
Obi-Wan Kenobi
7,274 votes
7
— Good
69%
The Book of Boba Fett
7,164 votes
9
— Superb
87%
Adventure Time
7,064 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
6,942 votes
7
— Good
88%
Cowboy Bebop
6,790 votes
9
— Superb
85%
The Bear
6,732 votes
9
— Superb
82%
Fallout
6,577 votes
8
— Great
76%
Russian Doll
5,710 votes
7
— Good
86%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
5,558 votes
7
— Good
81%
Peacemaker
5,424 votes
7
— Good
72%
Disenchantment
5,423 votes
7
— Good
79%
Only Murders in the Building
5,389 votes
7
— Good
81%
Silo
5,378 votes
8
— Great
82%
Mare of Easttown
5,320 votes
9
— Superb
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,838 votes
7
— Good
84%
Atlanta
4,689 votes
8
— Great
82%
Veep
4,680 votes
6
— Fair
79%
BEEF
4,057 votes
7
— Good
65%
Space Force
3,707 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup