trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Temhil
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
211
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
92%
Breaking Bad
97,465 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,564 votes
10
— Totally Ninja!
89%
My Mister
449 votes
8
— Great
89%
Game of Thrones
131,327 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Battlestar Galactica
14,137 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
14,313 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,132 votes
9
— Superb
87%
Stargate SG-1
9,186 votes
7
— Good
87%
Alchemy of Souls
662 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Crash Landing on You
1,530 votes
8
— Great
86%
Friday Night Lights
2,715 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fringe
23,417 votes
8
— Great
85%
Sons of Anarchy
17,092 votes
9
— Superb
85%
The Expanse
13,006 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Extraordinary Attorney Woo
1,189 votes
8
— Great
85%
Justified
6,428 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
53,027 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Boys
24,330 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,250 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Babylon 5
2,322 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Vikings
25,513 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Boardwalk Empire
9,111 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,487 votes
7
— Good
84%
Farscape
3,042 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Queen's Gambit
18,102 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Marvel's Daredevil
22,672 votes
9
— Superb
84%
The Good Wife
5,525 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Pacific
5,671 votes
9
— Superb
84%
Suits
24,288 votes
7
— Good
83%
Luther
7,670 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,337 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,878 votes
8
— Great
83%
The Americans
8,940 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Glory
1,420 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Empress Ki
166 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,582 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Business Proposal
1,198 votes
8
— Great
83%
Ozark
12,790 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Good Place
13,768 votes
8
— Great
82%
Chuck
12,397 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,086 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Broadchurch
5,906 votes
9
— Superb
82%
Homeland
24,473 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Outlander
6,943 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Sense8
11,396 votes
8
— Great
82%
The Legend of Korra
9,398 votes
9
— Superb
82%
The Last Kingdom
5,507 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Queen of the South
1,765 votes
8
— Great
82%
Unbelievable
3,487 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Kingdom
2,985 votes
9
— Superb
81%
For All Mankind
4,545 votes
8
— Great
81%
The Good Fight
1,753 votes
9
— Superb
81%
Marvel's The Punisher
10,830 votes
9
— Superb
81%
The Mentalist
12,339 votes
9
— Superb
81%
Lost
32,781 votes
9
— Superb
81%
Vagabond
576 votes
8
— Great
81%
Ray Donovan
5,639 votes
9
— Superb
80%
My Name
1,696 votes
8
— Great
80%
Sex Education
13,707 votes
9
— Superb
80%
Cobra Kai
6,561 votes
9
— Superb
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup