trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Terententen
1
follower
Philadelphia
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
36
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
130,995 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
60,949 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,830 votes
8
— Great
85%
Friends
41,293 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
41,419 votes
7
— Good
81%
Lost
32,679 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,263 votes
6
— Fair
86%
Fringe
23,377 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
22,619 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,061 votes
7
— Good
80%
The Blacklist
17,782 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,109 votes
8
— Great
77%
New Girl
15,443 votes
6
— Fair
77%
Gotham
15,190 votes
6
— Fair
88%
Battlestar Galactica
14,113 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,843 votes
8
— Great
76%
Once Upon a Time
14,860 votes
6
— Fair
82%
Chuck
12,380 votes
7
— Good
85%
Seinfeld
12,133 votes
8
— Great
79%
Elementary
12,565 votes
6
— Fair
81%
Marvel's The Punisher
10,793 votes
9
— Superb
79%
Grimm
10,348 votes
9
— Superb
87%
Stargate SG-1
9,162 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Marvel's Luke Cage
9,216 votes
8
— Great
62%
Marvel's Iron Fist
8,789 votes
7
— Good
80%
Watchmen
7,056 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Stargate Atlantis
6,510 votes
8
— Great
79%
Merlin
6,104 votes
8
— Great
79%
Warehouse 13
5,663 votes
8
— Great
76%
Hawaii Five-0
5,014 votes
7
— Good
80%
Stargate Universe
4,881 votes
6
— Fair
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,563 votes
8
— Great
83%
Louie
4,219 votes
7
— Good
68%
Marvel's Cloak & Dagger
2,196 votes
6
— Fair
72%
The Tick
1,271 votes
8
— Great
74%
The Carmichael Show
231 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup