trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Thalskarth
2
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
50
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
Avengers: Infinity War
56,136 votes
9
— Superb
87%
Fight Club
49,518 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
48,855 votes
9
— Superb
85%
Back to the Future
39,168 votes
9
— Superb
79%
Deadpool 2
40,577 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,182 votes
9
— Superb
71%
Captain Marvel
35,310 votes
9
— Superb
79%
Her
23,178 votes
9
— Superb
79%
Everything Everywhere All at Once
22,850 votes
9
— Superb
77%
Zack Snyder's Justice League
16,975 votes
9
— Superb
72%
Game Night
17,321 votes
9
— Superb
79%
Twelve Monkeys
15,702 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
14,382 votes
9
— Superb
82%
Amélie
14,632 votes
9
— Superb
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,566 votes
9
— Superb
80%
The Perks of Being a Wallflower
14,424 votes
9
— Superb
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,185 votes
9
— Superb
82%
The Princess Bride
12,013 votes
9
— Superb
76%
Raya and the Last Dragon
12,284 votes
9
— Superb
79%
How to Train Your Dragon: The Hidden World
11,704 votes
9
— Superb
77%
Total Recall
11,826 votes
9
— Superb
79%
Gattaca
10,851 votes
9
— Superb
77%
Marriage Story
9,189 votes
9
— Superb
76%
Boyhood
9,104 votes
9
— Superb
81%
Akira
8,547 votes
9
— Superb
81%
Pride & Prejudice
7,785 votes
9
— Superb
79%
Love, Simon
7,748 votes
9
— Superb
79%
The Boy in the Striped Pyjamas
7,711 votes
9
— Superb
78%
The Mitchells vs. the Machines
7,617 votes
9
— Superb
74%
Coherence
6,996 votes
9
— Superb
82%
The Handmaiden
6,073 votes
9
— Superb
71%
Good Boys
5,832 votes
9
— Superb
76%
Labyrinth
5,350 votes
9
— Superb
82%
Perfect Blue
4,090 votes
9
— Superb
84%
Piper
2,959 votes
9
— Superb
77%
Good Bye, Lenin!
2,933 votes
9
— Superb
82%
Paperman
2,829 votes
9
— Superb
79%
Suzume
2,565 votes
9
— Superb
82%
Wolfwalkers
2,369 votes
9
— Superb
78%
When Marnie Was There
2,392 votes
9
— Superb
82%
Like Stars on Earth
1,882 votes
9
— Superb
76%
Rurouni Kenshin Part I: Origins
1,747 votes
9
— Superb
81%
I Want to Eat Your Pancreas
1,465 votes
9
— Superb
74%
Rurouni Kenshin: The Final
756 votes
9
— Superb
74%
Heroic Losers
604 votes
9
— Superb
78%
Hilda and the Mountain King
355 votes
9
— Superb
77%
Midnight Diner 2
56 votes
9
— Superb
68%
Mushi-Shi: The Movie
41 votes
9
— Superb
55%
Más respeto que soy tu madre
21 votes
9
— Superb
71%
The Girl from Uruguay
10 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup