trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Thalskarth
2
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
114
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
91%
Avatar: The Last Airbender
18,706 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Los simuladores
232 votes
10
— Totally Ninja!
90%
Firefly
17,596 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
131,214 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,173 votes
9
— Superb
88%
The Owl House
1,447 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,127 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,440 votes
9
— Superb
88%
Metal Family
25 votes
8
— Great
87%
Star Trek: The Next Generation
8,284 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,686 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fleabag
8,752 votes
9
— Superb
86%
Futurama
19,590 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The IT Crowd
13,093 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,060 votes
9
— Superb
86%
Merlí
801 votes
9
— Superb
85%
Rome
6,783 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,985 votes
9
— Superb
85%
Doctor Who
2,011 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,802 votes
8
— Great
85%
Friends
41,394 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,969 votes
9
— Superb
85%
True Detective
21,120 votes
2
— Terrible
84%
South Park
19,210 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,485 votes
8
— Great
84%
She-Ra and the Princesses of Power
1,384 votes
8
— Great
84%
Hilda
1,055 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
22,464 votes
9
— Superb
84%
Farscape
3,039 votes
9
— Superb
84%
Invader ZIM
1,123 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,652 votes
9
— Superb
84%
Derry Girls
2,552 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,098 votes
8
— Great
83%
Please Like Me
1,237 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,333 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
13,750 votes
8
— Great
82%
Midnight Diner
140 votes
9
— Superb
82%
The Legend of Korra
9,383 votes
9
— Superb
82%
Harley Quinn
2,359 votes
9
— Superb
81%
Years and Years
1,748 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Star Trek: Strange New Worlds
2,885 votes
9
— Superb
81%
Hogfather
200 votes
9
— Superb
81%
The Ministry of Time
592 votes
9
— Superb
81%
Arthdal Chronicles
223 votes
9
— Superb
81%
Hazbin Hotel
1,040 votes
8
— Great
81%
Lost
32,744 votes
7
— Good
81%
How I Met Your Mother
41,505 votes
8
— Great
80%
Atypical
4,964 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,826 votes
9
— Superb
80%
Watchmen
7,080 votes
8
— Great
80%
Jane the Virgin
3,383 votes
9
— Superb
80%
In the Flesh
1,652 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Final Space
3,035 votes
9
— Superb
80%
Good Omens
6,909 votes
9
— Superb
80%
Sword Art Online Abridged
114 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
The Walking Dead
65,822 votes
7
— Good
79%
The Big Bang Theory
61,042 votes
7
— Good
79%
Misfits
8,060 votes
8
— Great
79%
Torchwood
3,945 votes
9
— Superb
78%
The Orville
5,855 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup