trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dom
8
followers
Munich
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
40
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
130,850 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,013 votes
9
— Superb
79%
The Walking Dead
65,688 votes
9
— Superb
79%
The Big Bang Theory
60,890 votes
9
— Superb
89%
Sherlock
47,058 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,380 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
84%
Dexter
38,933 votes
5
— Meh
81%
Lost
32,641 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Supernatural
24,871 votes
5
— Meh
82%
Homeland
24,438 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,362 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,116 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,603 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Vampire Diaries
15,430 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Spartacus
11,381 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Two and a Half Men
12,318 votes
8
— Great
82%
Californication
11,252 votes
9
— Superb
79%
Bones
9,816 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Stargate SG-1
9,148 votes
8
— Great
82%
Criminal Minds
9,192 votes
7
— Good
74%
Falling Skies
9,092 votes
5
— Meh
77%
Continuum
7,233 votes
7
— Good
85%
Naruto Shippuden
6,713 votes
7
— Good
84%
Stargate Atlantis
6,501 votes
8
— Great
82%
Naruto
6,534 votes
7
— Good
85%
Justified
6,405 votes
4
— Poor
89%
One Piece
6,145 votes
7
— Good
85%
Dragon Ball Z
6,221 votes
7
— Good
79%
Warehouse 13
5,659 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Neon Genesis Evangelion
4,865 votes
7
— Good
80%
Stargate Universe
4,877 votes
8
— Great
83%
Dragon Ball
4,713 votes
7
— Good
87%
The Shield
4,366 votes
7
— Good
79%
Torchwood
3,942 votes
8
— Great
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,458 votes
7
— Good
73%
Alphas
3,411 votes
6
— Fair
76%
Being Human (US)
1,973 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Sanctuary
1,976 votes
10
— Totally Ninja!
70%
CSI: Miami
2,054 votes
8
— Great
85%
Initial D
478 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup