trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
the_guy_with_the_hat
25
followers
Germany
40
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
136
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
130,903 votes
8
— Great
92%
Breaking Bad
97,055 votes
8
— Great
79%
The Walking Dead
65,703 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
52,768 votes
7
— Good
89%
Sherlock
47,068 votes
7
— Good
85%
Friends
41,264 votes
7
— Good
84%
Dexter
38,950 votes
5
— Meh
81%
Lost
32,654 votes
7
— Good
85%
House
29,882 votes
9
— Superb
88%
Rick and Morty
29,315 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,716 votes
7
— Good
91%
Chernobyl
25,935 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
26,601 votes
6
— Fair
83%
Westworld
25,776 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
24,951 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,192 votes
9
— Superb
84%
The Boys
23,908 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,366 votes
7
— Good
82%
The Simpsons
22,648 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,360 votes
8
— Great
81%
Prison Break
22,715 votes
7
— Good
85%
True Detective
21,055 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,523 votes
8
— Great
84%
South Park
19,150 votes
8
— Great
79%
The Witcher
19,403 votes
6
— Fair
90%
Firefly
17,573 votes
7
— Good
78%
Family Guy
18,817 votes
1
— Weak Sauce :(
86%
Dark
16,971 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,462 votes
6
— Fair
84%
Person of Interest
16,103 votes
5
— Meh
77%
WandaVision
16,197 votes
7
— Good
86%
Fargo
15,339 votes
9
— Superb
80%
Loki
15,597 votes
6
— Fair
85%
Narcos
14,848 votes
9
— Superb
77%
New Girl
15,433 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
Gotham
15,180 votes
5
— Meh
87%
Attack on Titan
14,195 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Last of Us
13,278 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,346 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Seinfeld
12,124 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,080 votes
9
— Superb
70%
Two and a Half Men
12,321 votes
8
— Great
82%
24
11,217 votes
7
— Good
78%
Altered Carbon
11,165 votes
6
— Fair
77%
The End of the F***ing World
10,975 votes
7
— Good
82%
House of the Dragon
9,712 votes
8
— Great
82%
Love, Death & Robots
9,719 votes
8
— Great
86%
Severance
8,720 votes
9
— Superb
70%
Fear the Walking Dead
9,281 votes
6
— Fair
87%
Star Trek: The Next Generation
8,259 votes
7
— Good
85%
One-Punch Man
8,082 votes
7
— Good
85%
Twin Peaks
7,651 votes
5
— Meh
88%
Cowboy Bebop
6,747 votes
7
— Good
80%
Watchmen
7,050 votes
6
— Fair
71%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,201 votes
5
— Meh
83%
Psych
6,512 votes
9
— Superb
75%
American Gods
6,763 votes
6
— Fair
80%
Cobra Kai
6,518 votes
9
— Superb
85%
Dragon Ball Z
6,224 votes
7
— Good
73%
The Strain
6,647 votes
3
— Bad
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup