trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Themanski90
0
followers
Michigan
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
37
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
12 Angry Men
12,604 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Pulp Fiction
43,526 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Se7en
34,406 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Good, the Bad and the Ugly
11,103 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Alien
27,308 votes
10
— Totally Ninja!
82%
My Neighbor Totoro
13,262 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Inglourious Basterds
36,944 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Full Metal Jacket
15,530 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Reservoir Dogs
20,366 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Louis C.K.: Chewed Up
569 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Paths of Glory
2,784 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Akira
8,552 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Free Solo
3,779 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Double Indemnity
2,121 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Office Space
9,928 votes
10
— Totally Ninja!
80%
There Will Be Blood
9,848 votes
10
— Totally Ninja!
80%
2001: A Space Odyssey
15,769 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Taxi Driver
14,634 votes
10
— Totally Ninja!
79%
No Country for Old Men
19,497 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Mad Max: Fury Road
46,386 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Citizen Kane
6,159 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Hot Fuzz
16,966 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Raging Bull
4,473 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Children of Men
13,732 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Raid 2
4,631 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Arrival
56,651 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Ex Machina
30,753 votes
10
— Totally Ninja!
76%
American Movie
335 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Out of the Past
644 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Batman
26,347 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Jackie Brown
8,106 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Dunkirk
30,416 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,013 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Michael Clayton
2,721 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Zone of Interest
3,394 votes
10
— Totally Ninja!
68%
A Ghost Story
3,793 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Solaris
2,424 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup