trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Ben
VIP
10
4
followers
Germany
29
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
59
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
80%
Dead Like Me
2,681 votes
7
— Good
79%
Orange Is the New Black
22,934 votes
7
— Good
79%
Weeds
8,103 votes
7
— Good
77%
Carmen Sandiego
614 votes
7
— Good
76%
Last Hero Inuyashiki
676 votes
7
— Good
75%
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!
66 votes
7
— Good
75%
High School DxD
1,188 votes
7
— Good
75%
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.
480 votes
7
— Good
75%
Zom 100: Bucket List of the Dead
549 votes
7
— Good
74%
Heroes
13,689 votes
7
— Good
74%
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill
268 votes
7
— Good
74%
Gangsta.
508 votes
7
— Good
74%
So I’m a Spider, So What?
408 votes
7
— Good
73%
Parallel World Pharmacy
234 votes
7
— Good
73%
Kakegurui
1,310 votes
7
— Good
72%
The Way of the Househusband
727 votes
7
— Good
72%
Chivalry of a Failed Knight
482 votes
7
— Good
72%
Blood Blockade Battlefront
480 votes
7
— Good
72%
The Daily Life of the Immortal King
277 votes
7
— Good
72%
Girls und Panzer
248 votes
7
— Good
72%
The Slime Diaries
234 votes
7
— Good
72%
The Saint's Magic Power Is Omnipotent
221 votes
7
— Good
71%
The Familiar of Zero
436 votes
7
— Good
71%
The God of High School
694 votes
7
— Good
71%
Haven't You Heard? I'm Sakamoto
443 votes
7
— Good
71%
Arifureta: From Commonplace to World's Strongest
487 votes
7
— Good
71%
Is This A Zombie?
368 votes
7
— Good
70%
I'm the Villainess, So I'm Taming the Final Boss
131 votes
7
— Good
70%
How Not to Summon a Demon Lord
552 votes
7
— Good
70%
Skeleton Knight in Another World
301 votes
7
— Good
70%
Re:Monster
73 votes
7
— Good
69%
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, REALLY Love You
148 votes
7
— Good
69%
Didn't I Say to Make My Abilities Average in the Next Life?!
158 votes
7
— Good
68%
B: The Beginning
575 votes
7
— Good
68%
Death March to the Parallel World Rhapsody
392 votes
7
— Good
68%
Grimoire of Zero
240 votes
7
— Good
68%
Handyman Saitou in Another World
165 votes
7
— Good
67%
Rosario + Vampire
446 votes
7
— Good
66%
DRAGON PILOT: Hisone and Masotan
115 votes
7
— Good
66%
Princess Connect! Re:Dive
141 votes
7
— Good
66%
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My Level
294 votes
7
— Good
66%
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss But I'm Not the Demon Lord
132 votes
7
— Good
66%
Life With an Ordinary Guy Who Reincarnated Into a Total Fantasy Knockout
122 votes
7
— Good
65%
The Aristocrat's Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too Far
171 votes
7
— Good
65%
Demon King Daimao
374 votes
7
— Good
65%
In the Land of Leadale
184 votes
7
— Good
65%
The Dungeon of Black Company
178 votes
7
— Good
65%
And You Thought There Is Never a Girl Online?
289 votes
7
— Good
64%
Koro Sensei Quest!
60 votes
7
— Good
64%
In Another World With My Smartphone
435 votes
7
— Good
64%
Why the Hell are You Here, Teacher!?
253 votes
7
— Good
63%
The Strongest Sage With the Weakest Crest
186 votes
7
— Good
63%
A.I.C.O. -Incarnation-
260 votes
7
— Good
61%
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the Dungeon
174 votes
7
— Good
61%
The Greatest Demon Lord Is Reborn as a Typical Nobody
228 votes
7
— Good
60%
Majikoi - Oh! Samurai Girls
102 votes
7
— Good
60%
My Stepmom's Daughter Is My Ex
142 votes
7
— Good
59%
Isekai Cheat Magician
245 votes
7
— Good
58%
A Destructive God Sits Next to Me
33 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup