trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Thogek
VIP
8
9
followers
California, USA
55
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
32
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
65%
Suicide Squad
58,797 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,606 votes
7
— Good
79%
Dune
36,258 votes
7
— Good
67%
Lucy
29,033 votes
7
— Good
74%
Beauty and the Beast
28,502 votes
7
— Good
79%
Everything Everywhere All at Once
22,714 votes
7
— Good
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,580 votes
7
— Good
68%
The Great Wall
19,710 votes
7
— Good
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,229 votes
7
— Good
73%
Frozen II
15,009 votes
7
— Good
65%
Black Adam
14,064 votes
7
— Good
68%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,126 votes
7
— Good
65%
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
10,511 votes
7
— Good
78%
The Blind Side
10,126 votes
7
— Good
66%
Dolittle
7,206 votes
7
— Good
64%
Blue Beetle
7,118 votes
7
— Good
74%
Gran Turismo
6,555 votes
7
— Good
68%
The House with a Clock in Its Walls
6,246 votes
7
— Good
74%
Superman
5,895 votes
7
— Good
54%
Madame Web
5,827 votes
7
— Good
75%
Christopher Robin
5,248 votes
7
— Good
62%
Wish
2,897 votes
7
— Good
69%
Marvel One-Shot: Item 47
2,543 votes
7
— Good
70%
Marvel One-Shot: All Hail the King
2,121 votes
7
— Good
67%
Marvel One-Shot: The Consultant
2,120 votes
7
— Good
71%
Mike's New Car
1,438 votes
7
— Good
72%
Knick Knack
1,027 votes
7
— Good
72%
24: Redemption
906 votes
7
— Good
71%
Dug's Special Mission
827 votes
7
— Good
76%
Burrow
634 votes
7
— Good
67%
Smash and Grab
318 votes
7
— Good
71%
Norman Lear: 100 Years of Music and Laughter
10 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup