trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Thogek
VIP
8
9
followers
California, USA
55
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
54
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,443 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
65,755 votes
8
— Great
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,174 votes
8
— Great
75%
Wonder Woman
56,427 votes
8
— Great
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,500 votes
8
— Great
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,207 votes
8
— Great
73%
Passengers
42,134 votes
8
— Great
74%
Captain America: The First Avenger
41,019 votes
8
— Great
79%
Deadpool 2
40,446 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
39,824 votes
8
— Great
76%
Spider-Man: Far From Home
33,169 votes
8
— Great
66%
Justice League
31,587 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,053 votes
8
— Great
77%
The Accountant
30,874 votes
8
— Great
70%
Man of Steel
30,454 votes
8
— Great
73%
Ant-Man and the Wasp
30,060 votes
8
— Great
72%
Shazam!
24,305 votes
8
— Great
69%
Divergent
23,977 votes
8
— Great
70%
Black Widow
23,923 votes
8
— Great
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,093 votes
8
— Great
70%
Solo: A Star Wars Story
22,153 votes
8
— Great
76%
Alita: Battle Angel
21,730 votes
8
— Great
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,354 votes
8
— Great
69%
The Wolverine
20,598 votes
8
— Great
72%
The Suicide Squad
20,381 votes
8
— Great
65%
Eternals
19,087 votes
8
— Great
59%
Wonder Woman 1984
18,188 votes
8
— Great
79%
The Greatest Showman
17,848 votes
8
— Great
83%
Dune: Part Two
16,695 votes
8
— Great
73%
Ralph Breaks the Internet
15,654 votes
8
— Great
74%
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
13,843 votes
8
— Great
77%
The Fault in Our Stars
12,046 votes
8
— Great
66%
The Flash
11,208 votes
8
— Great
72%
Wonka
8,415 votes
8
— Great
66%
Code 8
7,422 votes
8
— Great
70%
The Guardians of the Galaxy Holiday Special
6,285 votes
8
— Great
79%
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts
3,669 votes
8
— Great
76%
Marvel One-Shot: Agent Carter
2,909 votes
8
— Great
72%
Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's Hammer
2,086 votes
8
— Great
80%
Partly Cloudy
1,750 votes
8
— Great
71%
Hawaiian Vacation
1,143 votes
8
— Great
70%
Small Fry
1,076 votes
8
— Great
71%
Luxo Jr.
1,031 votes
8
— Great
75%
Partysaurus Rex
994 votes
8
— Great
82%
Kitbull
784 votes
8
— Great
72%
Float
456 votes
8
— Great
70%
Wind
311 votes
8
— Great
69%
Jeff Dunham: All Over the Map
234 votes
8
— Great
65%
FTL
69 votes
8
— Great
74%
Jeff Dunham: I'm With Cupid
64 votes
8
— Great
75%
M*A*S*H: The Comedy That Changed Television
22 votes
8
— Great
71%
Laboratory Conditions
16 votes
8
— Great
80%
Hello World
1 vote
8
— Great
80%
Merit x Zoe
1 vote
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup