trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Tiago Henriques
6
followers
Lisbon, Portugal
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
171
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,192 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,808 votes
7
— Good
85%
Stranger Things
52,951 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,037 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,794 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,684 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,842 votes
9
— Superb
82%
Modern Family
25,318 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,071 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,401 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Orange Is the New Black
22,970 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
22,651 votes
9
— Superb
77%
The 100
20,100 votes
9
— Superb
79%
American Horror Story
19,218 votes
8
— Great
82%
Money Heist
17,253 votes
9
— Superb
78%
True Blood
15,620 votes
7
— Good
77%
New Girl
15,464 votes
7
— Good
86%
Fargo
15,399 votes
9
— Superb
77%
Gotham
15,207 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,091 votes
9
— Superb
84%
Hannibal
15,078 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
14,898 votes
9
— Superb
76%
Once Upon a Time
14,871 votes
7
— Good
77%
Marvel's Jessica Jones
14,861 votes
9
— Superb
79%
Grey's Anatomy
14,765 votes
8
— Great
82%
The Good Place
13,742 votes
7
— Good
78%
The Umbrella Academy
13,656 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
13,450 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Under the Dome
12,690 votes
5
— Meh
83%
Orphan Black
12,327 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,124 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,386 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Handmaid's Tale
11,072 votes
9
— Superb
77%
The End of the F***ing World
11,012 votes
9
— Superb
83%
The Haunting of Hill House
10,682 votes
9
— Superb
81%
How to Get Away with Murder
10,214 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,194 votes
9
— Superb
76%
You
10,159 votes
7
— Good
82%
House of the Dragon
9,963 votes
8
— Great
75%
Pretty Little Liars
8,902 votes
4
— Poor
86%
Fleabag
8,746 votes
9
— Superb
81%
Penny Dreadful
8,292 votes
9
— Superb
69%
Glee
8,291 votes
6
— Fair
87%
Succession
8,234 votes
8
— Great
81%
Euphoria
8,136 votes
9
— Superb
80%
Bates Motel
7,903 votes
9
— Superb
81%
The Leftovers
7,767 votes
9
— Superb
85%
Twin Peaks
7,676 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Continuum
7,237 votes
8
— Great
82%
Big Little Lies
7,058 votes
9
— Superb
82%
Outlander
6,933 votes
8
— Great
75%
Lost in Space
6,896 votes
8
— Great
78%
The Man in the High Castle
6,809 votes
8
— Great
75%
American Gods
6,782 votes
8
— Great
73%
The Strain
6,656 votes
6
— Fair
75%
The OA
6,592 votes
9
— Superb
80%
Killing Eve
6,271 votes
8
— Great
79%
11.22.63
6,261 votes
9
— Superb
75%
Chilling Adventures of Sabrina
6,185 votes
10
— Totally Ninja!
84%
This Is Us
5,811 votes
9
— Superb
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup