trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Tobsen
VIP
11
0
followers
Omicron Persei 8
99
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
31
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
Breaking Bad
97,698 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,166 votes
10
— Bazinga!
81%
How I Met Your Mother
41,613 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,132 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,843 votes
10
— Totally Ninja!
85%
House
30,042 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,445 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,151 votes
7
— Good
84%
Person of Interest
16,147 votes
9
— Superb
78%
True Blood
15,650 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
Marvel's Jessica Jones
14,913 votes
7
— Good
79%
Grey's Anatomy
14,808 votes
7
— Good
85%
The Expanse
13,037 votes
9
— Superb
82%
Chuck
12,409 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Two and a Half Men
12,377 votes
1
— Weak Sauce :(
83%
Orphan Black
12,347 votes
9
— Superb
75%
The OA
6,610 votes
8
— Great
86%
Six Feet Under
5,498 votes
8
— Great
77%
The White Lotus
5,193 votes
9
— Superb
84%
Utopia
4,087 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Walking Dead: Dead City
1,096 votes
7
— Good
67%
Constellation
991 votes
9
— Superb
67%
Utopia
814 votes
1
— Weak Sauce :(
81%
Stromberg
563 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Pagan Peak
379 votes
8
— Great
61%
The Signal
377 votes
6
— Fair
79%
Hit & Miss
305 votes
9
— Superb
81%
Pastewka
276 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Discounters
185 votes
9
— Superb
64%
The Protectors
26 votes
8
— Great
62%
Der kleine Mann
14 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup