Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
LilFishy
1
Follower
1
Following
Perth, Western Australia
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
34
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Avatar
61,690 votes
9
— Superb
77%
Arrival
58,002 votes
9
— Superb
86%
Forrest Gump
45,488 votes
9
— Superb
79%
Dune
38,526 votes
9
— Superb
84%
Coco
32,504 votes
9
— Superb
77%
Blade Runner 2049
33,045 votes
9
— Superb
80%
Toy Story 3
28,699 votes
9
— Superb
75%
Spider-Man
27,364 votes
9
— Superb
74%
War for the Planet of the Apes
24,686 votes
9
— Superb
76%
Kung Fu Panda
20,791 votes
9
— Superb
79%
Jojo Rabbit
19,339 votes
9
— Superb
65%
Spider-Man 3
21,311 votes
9
— Superb
87%
Your Name.
15,510 votes
9
— Superb
84%
Howl's Moving Castle
15,247 votes
9
— Superb
75%
Crazy, Stupid, Love.
13,592 votes
9
— Superb
82%
Monty Python and the Holy Grail
12,805 votes
9
— Superb
67%
The Witch
13,745 votes
9
— Superb
77%
Lilo & Stitch
11,554 votes
9
— Superb
78%
Little Miss Sunshine
10,492 votes
9
— Superb
72%
Rango
10,824 votes
9
— Superb
78%
Willy Wonka & the Chocolate Factory
8,934 votes
9
— Superb
78%
Fantastic Mr. Fox
8,757 votes
9
— Superb
72%
Enchanted
7,223 votes
9
— Superb
76%
Treasure Planet
6,720 votes
9
— Superb
80%
Memories of Murder
5,323 votes
9
— Superb
75%
Fantasia
4,854 votes
9
— Superb
78%
RRR
3,107 votes
9
— Superb
73%
Raising Arizona
2,989 votes
9
— Superb
69%
Emma.
2,996 votes
9
— Superb
80%
The Tale of The Princess Kaguya
2,467 votes
9
— Superb
76%
The Lunchbox
1,232 votes
9
— Superb
82%
The Dawn Wall
861 votes
9
— Superb
76%
Amazing Grace
271 votes
9
— Superb
78%
Don't Hug Me I'm Scared
118 votes
9
— Superb
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch