trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
T.
1
follower
Minneapolis, Minnesota
60
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
66
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
78%
Avatar
60,086 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
46,381 votes
8
— Great
71%
Captain Marvel
35,322 votes
8
— Great
85%
The Silence of the Lambs
28,651 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Alien
27,318 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Die Hard
27,281 votes
8
— Great
73%
Once Upon a Time… in Hollywood
25,021 votes
7
— Good
74%
War for the Planet of the Apes
23,817 votes
9
— Superb
79%
Everything Everywhere All at Once
22,880 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,623 votes
6
— Fair
70%
Don't Look Up
19,520 votes
7
— Good
80%
Soul
17,711 votes
8
— Great
80%
Pan's Labyrinth
15,183 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Godzilla vs. Kong
15,094 votes
7
— Good
78%
Train to Busan
14,913 votes
10
— Totally Ninja!
73%
A Quiet Place Part II
13,841 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Nope
12,372 votes
9
— Superb
66%
Total Recall
11,896 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Army of the Dead
9,748 votes
8
— Great
75%
Promising Young Woman
8,122 votes
9
— Superb
65%
Scream
7,536 votes
8
— Great
71%
Last Night in Soho
7,312 votes
8
— Great
67%
Road House
7,198 votes
6
— Fair
65%
The Little Things
7,150 votes
7
— Good
74%
Okja
6,490 votes
7
— Good
67%
Fall
6,274 votes
7
— Good
82%
The Handmaiden
6,078 votes
8
— Great
79%
Society of the Snow
5,541 votes
9
— Superb
79%
Memories of Murder
5,063 votes
8
— Great
66%
Fear Street: 1994
4,959 votes
8
— Great
77%
Sound of Metal
4,574 votes
8
— Great
75%
Guillermo del Toro's Pinocchio
4,320 votes
7
— Good
73%
The Unforgivable
4,153 votes
8
— Great
78%
I Saw the Devil
4,062 votes
8
— Great
77%
Hotel Mumbai
3,858 votes
8
— Great
61%
The Woman in the Window
3,832 votes
5
— Meh
70%
The Host
3,779 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Gunpowder Milkshake
3,676 votes
9
— Superb
74%
Minari
3,676 votes
9
— Superb
71%
Battle of the Sexes
3,532 votes
9
— Superb
74%
The Wailing
3,289 votes
8
— Great
76%
The Mauritanian
2,993 votes
8
— Great
65%
The Wandering Earth
2,833 votes
7
— Good
78%
Thirteen Lives
2,729 votes
8
— Great
64%
Veronica
2,639 votes
8
— Great
64%
Kimi
2,607 votes
7
— Good
62%
Close
2,211 votes
7
— Good
60%
No Way Up
2,126 votes
7
— Good
70%
Sleeping Dogs
1,682 votes
8
— Great
66%
Damaged
1,561 votes
9
— Superb
70%
Ray Donovan: The Movie
1,145 votes
9
— Superb
67%
Ammonite
961 votes
9
— Superb
67%
Ruthless
884 votes
8
— Great
73%
Uncle Frank
801 votes
9
— Superb
68%
The United States vs. Billie Holiday
764 votes
7
— Good
65%
Scoop
747 votes
8
— Great
65%
Sweetheart
712 votes
9
— Superb
77%
Wait Until Dark
546 votes
8
— Great
74%
Brubaker
523 votes
9
— Superb
56%
The Final Wish
454 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup