trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
T.
1
follower
Minneapolis, Minnesota
60
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
191
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
89%
Game of Thrones
131,474 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,607 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,903 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
53,115 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,114 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Lost
32,815 votes
8
— Great
85%
House
30,016 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
28,897 votes
9
— Superb
91%
Chernobyl
26,192 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
25,912 votes
9
— Superb
84%
Vikings
25,545 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Homeland
24,486 votes
8
— Great
79%
Orange Is the New Black
23,001 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
22,523 votes
10
— This is the Way.
85%
True Detective
21,168 votes
9
— Superb
77%
The 100
20,142 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,795 votes
10
— Totally Ninja!
79%
American Horror Story
19,250 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,707 votes
9
— Superb
84%
The Queen's Gambit
18,136 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Dark
17,129 votes
7
— Good
85%
Sons of Anarchy
17,109 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,310 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Person of Interest
16,142 votes
10
— Totally Ninja!
78%
True Blood
15,646 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,430 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,238 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Gotham
15,223 votes
8
— Great
77%
Marvel's Jessica Jones
14,905 votes
7
— Good
79%
Grey's Anatomy
14,796 votes
6
— Fair
85%
Shameless
14,667 votes
7
— Good
88%
Battlestar Galactica
14,147 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Heroes
13,734 votes
7
— Good
78%
The Umbrella Academy
13,699 votes
7
— Good
83%
Ozark
12,813 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Under the Dome
12,703 votes
5
— Meh
70%
Two and a Half Men
12,376 votes
2
— Terrible
83%
Orphan Black
12,343 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Mindhunter
12,170 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Spartacus
11,415 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Wednesday
11,281 votes
9
— Superb
82%
24
11,251 votes
9
— Superb
90%
Arcane
10,967 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Haunting of Hill House
10,718 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How to Get Away with Murder
10,225 votes
6
— Fair
82%
House of the Dragon
10,174 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Love, Death & Robots
9,815 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Fear the Walking Dead
9,315 votes
6
— Fair
71%
Marvel's Luke Cage
9,258 votes
7
— Good
82%
Criminal Minds
9,249 votes
8
— Great
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,123 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Severance
8,939 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Star Trek: Discovery
8,563 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Supergirl
8,537 votes
7
— Good
69%
Glee
8,304 votes
9
— Superb
81%
Penny Dreadful
8,303 votes
7
— Good
87%
Succession
8,303 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Star Trek: The Next Generation
8,299 votes
7
— Good
81%
Euphoria
8,176 votes
7
— Good
82%
Black Sails
7,828 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup